Akıllı ve Sağlıklı Evler

AKILLI VE SAĞLIKLI EVLER

Ege Yapı olarak insanların yaşamlarını kolaylaştıran ve daha iyi bir hayat kalitesi sunan ayrıcalıklı projeler geliştirmeyi kendimize görev edindik. Ülkemize ve gelecek nesillere olan sorumluluğumuzu yerine getirirken çağımızın evrensel koşullarına uyumlu, ülke kalkınmasına ve toplumun refahına katkıda bulunacak projelerimizle yeni dünya koşullarını göz önünde bulundurarak yeni fikirler üretiyoruz.

Biz sadece ev değil, yeni akıllı ve sağlıklı yaşam
alanları oluşturuyoruz.

Dünyayı, teknolojiyi takip ediyoruz. Okuyoruz, araştırıyoruz; deneyimliyoruz ve uyguluyoruz. Çocuklarımız var bizim, sevdiklerimiz var hayatta! Sizin gibi! Biz empati kurabilmek için; siz oluyoruz çoğu zaman… Bir avuç toprağa basabilmek için pazarı beklemek istemiyoruz ya da doğayla buluşmak için tatili… “Merhaba”dan çok daha fazlası var hayatta, biliyoruz. Hayatı paylaşabilmek, yakın olabilmek her şeye! Ve bu dürtüyle yetişsin istiyoruz bizden sonra gelecekler de. Doğal kaynakların bizler için çok kıymetli birer hazine olduğu bilinciyle, projelerimizi sürdürülebilir çevre kavramının altında şekillendiriyoruz. Gerek mimari çözümlerde gerek yer aldığımız sosyal sorumluluk projelerinde sıradanlığın dışına çıkıyor, yaptığımız her işin alanında en iyisi olması için çalışıyoruz.

AKILLI & SAĞLIKLI EVLERİN ÖZELLİKLERİ

EGE YAPI YAŞAM ALANLARI

Sürdürülebilir Yaşam

A Sınıfı Enerji Belgesi

Atıkların Ayrıştırılması

Daha Az Karbon Salınımı

Yağmur Suyu Geri Kazanımı

Geniş Bahçe ve Balkonlar

Ekolojik Malzemeler

Güneş Enerjili Sistemler

SÜRDÜRÜLEBİLİR YAŞAM

EKOLOJİK PROJELER!

Cer İstanbul her detayıyla sürdürülebilir yaşamı destekleyecek biçimde tasarlanmıştır. İç mimaride ekolojik sertifikalandırılmış malzemeler kullanılması, otomasyon sistemi ile yakıt ve elektrik tüketiminin en aza indirilmesi, atıkların ayrıştırılması, gaz salınımının azaltılması, açık alanlarda güneş enerjisi sistemi kullanılması gibi birçok doğaya zarar vermeyen sistem kullanılmıştır.

GENİŞ BAHÇELER, GENİŞ BALKONLAR

VE YEŞİLİN İÇİNDE AZ KATLI YAŞAM

Sağlıklı evler demek bir bakıma oksijene doğaya doymak demek. ÇamlıYaka Konakları projesi ormanın içinde yemyeşil bahçeleri ve az katlı yatay mimarisiyle sağlıklı bir yaşam vaad ediyor.

PROJE TANITIM VİDEOLARI

ÖRNEK DAİRELER

Cer istanbul

Tanıtım Videosu

ÇamlıYaka Konakları

Tanıtım Videosu

Kordon İstanbul

Tanıtım Videosu

Batışehir

Tanıtım Videosu

<
>
Bilgi Formu

İster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.