ANA SAYFA YAŞAM SEÇENEKLERİ GALERİ BATIŞEHİR ÖZEL İLETİŞİM
ENGLISH العربية

Batışehir Özel

İster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

The Superior Living BatıŞehir Şimdi Satışta!

The Superior Living BatıŞehir 23 ile 125 metrekare arasında 1+0’dan 3+1’e değişen 171 adet hotel apartments konseptli rezidanstan oluşuyor. Sahip olduğu proje ve sosyal alan özellikleriyle Türkiye’nin karma yatırımlar alanında örnek gösterilen projesi BatıŞehir’in içerisinde konumlandırılan, özellikle iş amaçlı seyahatler ve kısa süreli konaklamalarda otel konforu sunan ‘The Superior Living BatıŞehir’’de; SPA, 24 saat hizmet veren restoranlar, bar, yüksek hızlı internet, 4 adet toplantı salonu, spor salonu ve otopark alanları yer alıyor.

Size dolu dolu bir yaşam sunmak, bizim için büyük bir zevk. Ünlü markalar, keyif ve siz aynı caddede olacaksınız.

Alışveriş keyfini yaşamak ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için Batışehir’in alışveriş caddesine uğramanız yeterli olacak. Sadece Batışehir’e değil; tüm İstanbul’a açık olacak bu cadde, TEM Otoyolu’nun yanında Batışehir boyunca uzanan hareketli bir meydana sahip olacak.
Birkaç adımda prestijli bir alışveriş caddesi karşınızda
Seçkin markalarımız ile size geniş bir yelpaze sunuyoruz. Batışehir alışveriş caddesi içerisinde 121 farklı mağazadan alışveriş yapabilirsiniz.
© Copyright 2024 BATIŞEHİR
Ege Yapı, web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.