ANA SAYFA YAŞAM SEÇENEKLERİ GALERİ BATIŞEHİR ÖZEL İLETİŞİM
ENGLISH العربية

Batışehir Loca

İster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Ayrıcalıkları standart sayan hayatlara; Loca

Bulundukları her yerde ayrıcalığın ve prestijin simgesi olan Loca’lar şimdi Batışehir’in ayrıcalıklı yerinde sizi bir hayata davet ediyor.

Sevdiklerinizle birlikte her an kendinizi Loca’da hissedeceğiniz bir hayat...

Böyle hayat sadece Batışehir Loca’da.

Batışehir Loca, İstanbul’un en prestijli projesi Batışehir’in ayrıcalıklı yerinde; yüzlerce seçkin mağaza ve markanın yer alacağı, kentin yeni çekim merkezi haline gelecek Alışveriş Caddesi’nin hemen üzerinde yükseliyor. Açık havada sosyal yaşamın keyfini doyasıya çıkaracağınız Batışehir Loca, yaşamın başladığı Batışehir’de büyük yatırım fırsatları ve bugüne kadar duyduğunuz ayrıcalıkların çok üstünde bir yaşam standardıyla sizi bekliyor.

Masmavi açık hava keyfi Batışehir Loca’da sizi bekliyor.

Canınız şöyle açık havayı doya doya yaşamak istediğinde artık yakınlarda bir parka gitmek yerine evinizin balkonuna çıkmanız yeterli. Batışehir Loca ile evinizden çıktığınız an açık havada alışveriş yapabilir veya yıldızları izlemenin zevkine varabilirsiniz.

Batışehir Alışveriş Caddesi

Batışehir Loca’da yüzlerce mağaza ve markasıyla sadece Batışehir’in değil, tüm bölgenin de çekim noktası haline gelecek Alışveriş Caddesi hemen evinizin altında sizi ve sevdiklerinizi bekliyor. Birçok kişi İstanbul’un yeni alışveriş trendini keşfetmek için uzun yollar aşarken sizin tek yapmanız gereken evinizden aşağı bakmak olacak. Batışehir Loca’nın hemen önünde uzanan Alışveriş Caddesi’nde dileyenler arkadaşlarıyla buluşup sosyal hayatına renk katacak, dileyenler modayı yakından takip etme ayrıcalığını zahmetsizce yaşayacak.

En mutlu anınız açık hava alanınız

Batışehir Loca’nın özel açık hava alanlarıyla dilediğiniz an gökyüzünün maviliğine ulaşacaksınız. Sadece size ait bu özel alanlarda kimse tarafından rahatsız edilmeden misafirlerinizi ağırlayabileceksiniz.
© Copyright 2024 BATIŞEHİR
Ege Yapı, web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.