ANA SAYFA YAŞAM SEÇENEKLERİ GALERİ BATIŞEHİR ÖZEL İLETİŞİM
ENGLISH العربية

İster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

VAZİYET PLANI KONUT OFİS REZİDANS DÜKKAN/MAĞAZA
MENÜ

YAŞAM SEÇENEKLERİ

Dükkan/Mağaza Konsept

Ünlü markalar, keyif ve siz aynı caddede olacaksınız.

Alışveriş keyfini yaşamak ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için Batışehir’in alışveriş caddesine uğramanız yeterli olacak. Sadece Batışehir’e değil; tüm İstanbul’a açık olacak bu cadde, TEM Otoyolu’nun yanında Batışehir boyunca uzanan hareketli bir meydana sahip olacak.

Birkaç adımda prestijli bir alışveriş caddesi karşınızda

Seçkin markalarımız ile size geniş bir yelpaze sunuyoruz. Batışehir alışveriş caddesi içerisinde 121 farklı mağazadan alışveriş yapabilirsiniz. Batışehir’de bulunan restoran ve kafelerde güzel vakit geçirebilirsiniz. Alışveriş keyfini yaşamak için BatıCadde’ye uğramanız yeterli. Sadece Batışehir’e değil, tüm İstanbul’a açık olan bu cadde, TEM otoyolunun yanında Batışehir boyunca uzanan oldukça hareketli bir meydana sahip.

Alışverişte yeni moda, Batışehir Alışveriş Caddesi...

Kapalı AVM konseptinden sıkılanlar için yaklaşık 1 km’lik açık alanda alışveriş imkanı sunan Batışehir Alışveriş Caddesinde, benzersiz bir Alışveriş deneyimi yaşayacaksınız.
© Copyright 2024 BATIŞEHİR
Ege Yapı, web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.