2018-06-05

2018’in En Beğenilen Dekorasyon Trendleri

Evinizi güzelleştirmek için dekorasyon dergilerinden, bloglardan ve Instagram gibi sosyal platformlardaki dekorasyon hesaplarından yardım alıyorsunuz. İşte, ihtiyacınız olan ilhamı veren o sosyal platformlardan biri de Pinterest. Şimdi, evinizi güzelleştirmenizi sağlayan dekorasyon önerilerinin görsel olarak sunulduğu Pinterest’in yayımladığı rapora göre en beğenilen 2018 dekorasyon trendlerini sizinle paylaşacağız.

Büyük Çerçeveli Duvarlar
Duvar dekorasyonu, evin havasını değiştirebilmeniz için en büyük yardımcılarınızdan. Fakat 2018 dekorasyon modasında, duvar dekorasyonu her zamankinden daha çok ön planda. Bu yıl küçük çerçeveler yerine büyük çerçeveler ve büyük tablolar duvarlarda yerini alıyor. Siz de bu beğenilen dekorasyon trendini evinizde kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Bitkiler İçin Özel Alanlar
Evinizde bitkilere yer vererek alana renk kattığınızı biliyoruz. Bitkilerinize özel alanlar oluşturarak tüm bitkilerinizi bir araya getirmek ise 2018 ev dekorasyon fikirleri arasında yer alıyor. Yani cam önünde, kapı girişinde ya da masanızın yanındaki çiçekleri bir alana konumlandırmanız ve bir tablo etkisi oluşturmanız gerekiyor.

Dikkat Çekici Tavanlar
Tavanda şık dokunuşu, sadece seçtiğiniz avize sayesinde yapabileceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Tavan dekorasyonu için pek de alışık olmadığımız uygulamalar yapmak, 2018 ev dekorasyonu trendleri arasında yer alıyor. Dilerseniz tavanınızı duvar kâğıdı, parke ya da seramikler ile kaplayabilirsiniz. Eğer bu kadar köklü bir değişiklik yapmak istemezseniz tavanınızı ev dekorasyonunuza uygun olabilecek, farklılık oluşturacak bir renk ile boyayabilirsiniz.

Renkli Kapılar
2018 dekorasyon fikirlerinden belki de en dikkat çekicisi bu: Renkli kapılar. Turuncu, sarı, mavi, kırmızı, yeşil gibi dikkat çekici; ama ev dekorasyonunuza uygun bir renkte evinizin kapılarını boyayarak sıcak ve sıra dışı görünen bir ortam oluşturmanız mümkün.

Pastel Renkler
Her ne kadar verdiğimiz 2018 ev dekorasyonu önerilerinin dikkat çekicilik oranı yüksek olsa da elbette evini daha sade bir şekilde dekore etmek isteyenler de mevcut. Eğer siz de onlardan biriyseniz ve trendleri yansıtmak istiyorsanız yapmanız gereken, evinizde pastel renklere yer vermek. Pastel renkler ile buluşturduğunuz evinizin daha sakin ve huzurlu bir etki oluşturacağından şüpheniz olmasın.

Bilgi Formu

İster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.