Evde Vakit Geçirmeyi Daha Keyifli Kılacak Hobi Köşesi Fikirleri

2016-12-30

Evde Vakit Geçirmeyi Daha Keyifli Kılacak Hobi Köşesi Fikirleri

Evde boş vakitleri değerlendirmenin en güzel yolu bir hobi edinmek. Yoğun çalışma temposunda biraz kafanızı dağıtmak ve tamamen kendi istekleriniz doğrultusunda bir şeyler üretmek için evde hobi köşesi düzenleyebilirsiniz. Çalışmıyorsanız ve boş vakitlerinizi dolduracak bir şeyler arıyorsanız da hobi köşesi fikirlerimiz size ilham verebilir. Üstelik ürettiğiniz eserleri çevrenize ya da internet siteleri aracılığıyla satarak ev ekonomisine katkıda da bulunabilirsiniz.

Sanatçı Ruhlular için Resim Yapma Köşesi

1

Resim yapmak; bastırılmış duyguları ve geri plana attığımız öfke, sinir ve üzüntü gibi hisleri dışa vurmanızı sağlayan mükemmel bir terapi. Oda dekorasyonunuza yapacağınız küçük bir değişiklikle odanın bir bölümünü resim yapma köşesi olarak düzenleyebilirsiniz. Resim yapmak için ihtiyacınız olan şeyler ise şövale, tuval, boyalar ve fırçalar. Belirli bir konseptte resimler yaparsanız eserleriniz salon dekorasyonuna da renk katacaktır.

Hamaratlara Özel: Örgü Örme Köşesi

2

Örgü örmek hem stres seviyenizi düzenler hem de oldukça iyi bir kazanç kapısıdır. Siz pratikleştikçe ve uzmanlaştıkça ördüğünüz ürünlerin değeri de buna paralel olarak artar. Üstelik internette bu konuyla ilgili sınırsız içerik bulunuyor.
Örgü örmek için tek ihtiyacınız olan şeyler örgü şişleri ve örgü ipleri. Odanızın bir köşesine, rahat bir koltuk ve örgü ipleriyle dolu bir sandık ya da kutu koyarak kendi hobi köşenizi oluşturabilirsiniz. Çalışma alanınıza asacağınız birkaç panoya da örnek örgülerini yerleştirebilir, misafirlerinizi şık sergi alanınızla büyüleyebilirsiniz.

Takı Tasarımıyla Ortamların Yıldızı Siz Olun

4

Ev hanımları için hobi fikirlerinin en popüleri olan takı tasarlama, içinizdeki dehayı ortaya çıkartabilir. Takı tasarlamak için ihtiyacınız olan boncukları ve zincirleri, takı malzemeleri satan mağazalardan alabilirsiniz. Takılarınızı tasarladıktan sonra retro bir dolap satın alarak onu takı sergisi olarak düzenleyebilirsiniz. Üzerinde sizin tasarladığınız takıların bulunduğu retro dolap, ev dekorasyonunuzda da oldukça şık duracak.

Bilgi Formu

İster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.