Onlarsız Olmaz: Çocuk Odası Dekorasyon Ürünleri

2019-03-04

Onlarsız Olmaz: Çocuk Odası Dekorasyon Ürünleri

Çocuk odaları her evde rengârenk bir dünyanın kapılarını aralıyor. Çocuk odası dekorasyonunda kullanılan renkler ve tercih edilen mobilyalar ön planda olsa da alanın dekorasyonu sadece bunlarla sınırlı değil; çocuk odası aksesuarları da bu alanı daha keyifli kılmak için yardım almanız gereken şeyler. Şimdi, çocuk odası dekorasyon fikirlerinde kendilerine bol bol yer bulan, alanın en önemli dekorasyon ürünlerinden bazılarını inceleyelim.

Duvar Kâğıtları ve Duvar Yapışkanları
Duvar kâğıtları, evin atmosferini değiştirebilecek güçte ürünler. Çocuğunuzun odasında tercih ettiğiniz tema doğrultusunda seçebileceğiniz duvar kâğıtları ile alanın dekorasyonu konusunda önemli bir adım atabilirsiniz.

Eğer duvarlarda tek renk boya ya da duvar kâğıdı tercih edecekseniz çocuk odası duvarlarına uygun yapışkanlardan (sticker) da yardım alabilirsiniz. Hayvanlardan yıldızlara, ağaçlardan çizgi film karakterlerine kadar pek çok şeyi, çocuğunuzun odasına yapışkanlar sayesinde taşımak iyi bir fikir. Hatta çocuğunuzun boyunu ölçebileceğiniz sticker’lar bile mevcut!

Aydınlatma Ürünleri
Müzikli gece lambaları olmazsa olmaz bebek odası objelerinden biri. Fakat aydınlatma ürünleri derken sadece bu lambalardan bahsetmiyoruz. Uygulamak istediğiniz çocuk odası dekorasyonuna uygun tarzlarda ve renk paletinde avizeler, abajurlar da alanı güzelleştiren ve renklendiren çocuk ve bebek odası süsleri arasında yer alıyor. Ayrıca son yıllarda oldukça popüler olan LED aydınlatma ürünlerine çocuğunuzun odasında yer vermek de modern bir oda dekorasyonu oluşturmanıza yardımcı olabilir. Bulut, tren, gökkuşağı gibi farklı modellerle sunulan bu LED aydınlatmaların aynı zamanda bir dekoratif obje görevi gördüğünü de belirtelim. Bu arada alandan tasarruf etmeniz gerekiyorsa bu LED aydınlatmaların duvara yapıştırılabilen alternatifleri de mevcut.

Dekoratif Ürünler
Çocuk ve bebek odalarının en keyifli dekoratif ürünleri elbette ki oyuncaklar! Oyuncakların alanın dekorasyonuna daha hoş bir şekilde katkı sağlaması için raf gibi açık depolama alanları oluşturabilir ve bu alanlarda oyuncaklara yer verebilirsiniz.

Çocuk ve bebek odası kapı süsleri de alanı renklendirmek için yer verebileceğiniz ürünlerden biri. Dilerseniz bu kapı süslerinde çocuğunuzun adına yer verebilir ve aynı zamanda çocuğunuzun odasını daha çok sevmesini
sağlayabilirsiniz.

Bilgi Formu

İster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.