Yılbaşına Özel Geri Dönüşümlü Dekorasyon Fikirleri

2016-12-30

Yılbaşına Özel Geri Dönüşümlü Dekorasyon Fikirleri

Yeni yıla girme heyecanı, yılbaşı gecesi planlarıyla ve hediye alma koşturmacasıyla devam ederken biz de yılbaşı dekorasyon fikirleri ile bu coşkunuza ortak olalım istedik. Son yıllarda popülerliğini hiç kaybetmeyen kendin yap dekorasyon fikirleri, eskileri yenileme geri dönüşüm projeleri ile daha da hızlandı.

İster yeni yılda evinizi süsleyeceğiniz ister sevdiklerinize yılbaşı hediyesi olarak verebileceğiniz parlak geri dönüşüm fikirlerini yeni yıl özelinde sizin için derledik.

Mantar Tıpalardan Yılbaşı Ağacı

6

Fotoğraftaki gibi mantar tıpaları yılbaşı üçgenini oluşturacak şekilde dizebilirsiniz. Sonra mantar tıpaları istediğiniz renklerde boyayın, işte bu kadar kolay.

Cam Kavanozlarınız Neden Yılbaşı Süsü Olmasın?

2

Farklı şekillerdeki cam kavanozlarınıza minik kardan adamlar, boncuklar ve yılbaşı süslemeleri koyarak yeni yıla özgü dekoratif objeler oluşturabilirsiniz.

Hem Yemelik Hem Bakmalık

5

Beyaz plastik bardakların üzerine iki göz bir de havuç burun yaptığınızda kardan adama dönüşeceklerini hiç düşünmüş müydünüz? Evde yapılabilecek dekoratif eşyalar aynı zamanda işlevsel de olabilir. Patlamış mısırlarınızı kardan adamların kafalarından yemek gibi.

Tarçın Çubuklarından Minik Yılbaşı Ağaçları

7

Şüphesiz yeni yılın en önemli simgesi yılbaşı ağacı. Hal böyle olunca el yapımı yılbaşı süsleri örnekleri arasından en ilgi görenler de farklı malzemelerden yapılan yılbaşı ağaçları oluyor. Tarçın çubuklarını dondurma çubuğu gibi ahşap çubuklara yapıştırarak minik yılbaşı ağaçları elde edebilirsiniz. Yılbaşı masanızı donatmak ya da yeni yıl hediyelerinizin paketlerine iliştirmek için kolay geri dönüşüm fikirlerinden biri.

Hediyelik Kalemler

4

İster yılbaşı ağacı ister kardan adam ister Ren geyiği… Keçeden yapacağınız şekilleri kalemlerin arkasına geçirerek sevdiklerinize el emeği göz nuru yılbaşı hediyeleri verebilirsiniz. Geri dönüşüm projelerinin yapımları eski eşyaların değerlendirilmesi mantığına dayandığı için dilerseniz keçe yerine eski kıyafetlerinizi de kullanabilirsiniz. Yalnız kumaşın tok ve kalın olmasına dikkat edin.

Bardaklardan Yılbaşı Mumlukları

1

Tipik bir yılbaşı süslemesi olan garland ile cam bardaklarınızı kaplayabilir, içlerine tealight mumları koyarak yılbaşı sofranızı ve evinizin farklı bölümlerini şenlendirebilirsiniz.

Çoraplardan Kardan Adam

3

Beyaz çoraplarınızdan birkaç tanesini kardan adama dönüştürebilirsiniz. Fotoğraftaki adımları takip etmeniz yeterli.

Hepimize mutlu ve sağlıklı yıllar!

Bilgi Formu

İster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.