Yasal Uyarı

EGE YAPI bu sitede yer alan bilgilerin tam ve doğru veya sayfaya kesintisiz giriş sağlanacağını garanti etmemektedir. İşbu sitede yer alan beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde sayılmayacaktır, yükümlülük doğurmaz ve bağlayıcı değildir. Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

Bu internet sitesinde yer alan bilgi, rapor, gözlem, tahmin, grafik ve benzeri her türlü elektronik doküman EGE YAPI tarafından herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin genel anlamda kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. İnternet sitemizde yer alan bu elektronik dokümanların doğruluğu ve içerikleri; yazım hatası, yazılım hatası, aktarım hatası, sistemlerin bozulması veya saldırıya uğraması gibi nedenlerden kaynaklanan hatalara karşı garanti edilmemektedir.

Bu nedenle bu internet sitesinde yer alan elektronik dokümanlardaki hatalardan, eksikliklerden ya da bu dokümanlara dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak, doğrudan veya dolaylı, her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde ve ne sebeple olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar, ziyan ve masraflardan dolayı hiçbir şekilde EGE YAPI sorumlu tutulamaz.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir arıza, hata, eksiklik, kesinti, kusur veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü veya hat veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarardan, EGE YAPI ve/veya çalışanı, bu tür bir zarar olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

Bu bilgiler doğrultusunda, EGE YAPI bu sitenin içeriğinde yer alan bilgilerden ve görsel malzemeden kaynaklanabilecek hatalardan, maddi veya manevi zararlardan hiçbir şekil ve surette sorumlu değildir.

Burada yer alan tüm bilgiler önceden haber verilmeksizin EGE YAPI tarafından değiştirilebilir. EGE YAPI dilediği zaman, sitenin herhangi bir bölümünü iptal edebilir, değiştirebilir, haber vermeksizin sitedeki bazı özellikleri veya bilgileri veya sitenin bazı bölümlerine erişimi sınırlandırabilir.

EGE YAPI Blog’un virüs önlemlerini almış olmakla birlikte, bu konuda bir garanti vermemektedir. Herhangi bir bilgi, belge, uygulama vb. indirmeden önce virüslerden korunma konusunda gerekli önlemlerin alınması tavsiye edilir.

Bu web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’na tabidir ve bu kanun kapsamında “eser” sayılır. Bu web sitesi ve tüm sayfaların yapısı ve içeriği, yapısına ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı karakteri, dizimi, yazı içeren bilgi, belge ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları EGE YAPI’ya aittir. İşbu web sitesinde yer alan unvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları EGE YAPI veya belirtilen ilgilisine ait olup, ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. Bu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. İşbu web sitesinin ziyaret edilmesi veya bu sitedeki hizmetlerden faydalanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermez. Kullanıcı/Üye bu web sitesini ziyaret etmek veya kullanmakla anılan fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemeyi kabul, beyan ve taahhüt eder.

İnternet sitesinde bulunan hiçbir bilgi; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı kaynak gösterilmeden başka bir web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

Bu internet sitesine link verilmesi, EGE YAPI’nın önceden açık yazılı izni olmadıkça yasaktır.

Aşağıda yer alan web bağlantı etkinlikleri EGE YAPI tarafından açıkça yasaklanmıştır, telif hakkı ve marka ihlali sorunlarını ortaya çıkarabilir:

-Marka ve logolarımızın yetkisiz kullanımını içeren linkler,

-Framing, inline linkler ya da metataglar

-Hyperlinks veya kaynak bulucuyu (URL) gizleyen ve ana sayfayı atlayan link türleri.

(“EGE YAPI” ifadesi, EGE YAPI adının tümünü veya bir bölümünü içine alan bir işletme adı altında faaliyet gösteren şirketleri içeren ayrı ve bağımsız üye şirketler ağına dahil olan veya bir EGE YAPI kuruluşunun doğrudan veya dolaylı bir yan kuruluş, iştirakini veya dünya çapındaki EGE YAPI firmalar ağı içinde bulunan (veya bu ağ içindeki bir kuruluşla bağlantılı veya ortak bir şirket) veya bu ağın muhabir firması olan firma veya firmaları ifade etmektedir. Burada kullanılan “kuruluş” veya “kuruluşlar” ifadeleri, nerede bulunurlarsa bulunsunlar ortaklıkları, firmaları, şirketleri ve diğer işletmeleri ifade etmektedir.)

FacebookTwitterLinkedIn

Comments are closed.