2017-04-20

Denizle Buluşmuş Muhteşem 10 Ev

Evdeki huzuru başka bir yerde bulmak kolay değil. Aynı şekilde denizin verdiği huzur da yakalanması zor duygular arasında. Şimdi bu ikisinin birleştiğini düşünün. Dünyanın farklı yerlerinde bulunan denizle buluşmuş deniz manzaralı evler bu yazıda!

1. Bubble House

bubble-house-2
Fransa’nın Tourrettes-sur-Loup bölgesinde bulunan Bubble House, hiç kuşkusuz ki herkesin yaşamak isteyeceği evler arasında yer alıyor. 1970’li yıllarda ünlü modacı Pierre Cardin için inşa edilen bu evin baloncuğu andıran pencerelerinden mükemmel bir Akdeniz manzarası seyrediliyor.

2. The Casa Kimball

Casa-Kimball-designrulz-017
Hayalleri süsleyen ülke Dominik Cumhuriyeti’nde bulunan villa The Casa Kimball, Karayiplerin hakkını sonuna kadar veriyor. Bu muhteşem villada havuza girip okyanus manzarası sayesinde sonsuzluğa ulaşma şansınız var.

3. Miami Beach Residence

Miami Beach Residence
Miami’nin manzarasını her an yaşamak için mükemmel bir villa Miami Beach Residence. Deniz manzaralı ev, adeta kentin güzelliğini kanıtlayan bir yapı. Miami’yi bir de burada yaşamak var.

4. Cabin Lyngholmen

CabinLyngholmen
Adını, Norveç’te bulunan Aust Agder takımadasının içerisinde yer alan bir ada olan Lyngholmen’den alan Cabin Lyngholmen, ülkenin güneyinde yer alıyor. Kayalıklar üzerine inşa edilmiş bu evde hem denizin hem de kayalıkların oluşturduğu harika atmosferin keyfi sonuna kadar çıkarılabilir.

5. Jaw-Dropping Oceanfront Estate

Jaw-Dropping Oceanfront Estate
Hawaii’de bulunan Jaw-Dropping Oceanfront Estate, mütevazı fakat hoş tasarımıyla dikkat çeken bir ev. Sonsuzluk havuzunda zaman geçirip güneşin batışını izlemek ve okyanusun vereceği huzurdan faydalanmak burada elbette ki mümkün.

6. Pen-y-Parrog

Pen-Y-Parrog-Pembrokeshir-001
Pembrokeshire Galler’de bulunan Pen-y-Parrog, mavi ile yeşili buluşturan bir yapı. Guardian, The Telegraph gibi kaynakların pek çok kez en iyi tatil noktası olarak seçtiği Pen-y-Parrog’da tüm olumsuz duygulardan uzaklaşmak işten bile değil.

7. Acqua Liana

acqua
Florida’da bulunan ve dünyanın en lüks evlerinden biri olarak kabul gören Acqua Liana, yemyeşil bahçe içerisine kurulmuş bir ev. Florida sahilini tamamen görecek ve tadını çıkarabilecek biçimde inşa edilmiş Acqua Liana’nın her noktası hayranlık uyandıracak düzeyde.

8. The Pole House

ThePole House
Ziyaretçilerinin kendini sonsuz bir havuzda gibi hissedebileceği The Pole House, Avustralya’da bulunan tek yatak odalı bir yapı. Manzaralı ev tanımını yeniden oluşturabilecek kadar mükemmel olan bu nokta, Büyük Okyanus Yolu’nda bulunuyor ve okyanus manzarasının en güzelini vadediyor.

9. Scape House

Scape House
Avustralya’nın Victoria eyaletinde bulunan Scape House, masmavi bir manzaradan doğan dalga seslerini sunuyor. Oldukça sade olan bu evde uyanmak bile başlı başına bir mutluluk sebebi.

10. Villa Agata

Villa-Agata-Marche
İtalya’nın Marche bölgesinde yer alan Villa Agata, deniz manzarasını bahçedeki güzel çiçeklerle birleştiren bir ev. Adriyatik Denizi manzarasının tadını çıkarmak için sonsuzluk havuzunda yüzmek ya da terasta vakit geçirmek yeterli.

Siz de “Denizsiz olmaz!” diyenlerdenseniz Ege Yapı’nın Pega Kartal projesi ile İstanbul’un ve Adalar manzarasının tadını çıkarabilirsiniz.

Bilgi Formu

İster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.