Dünyanın En Güzel Sinema Salonları

2017-03-01

Dünyanın En Güzel Sinema Salonları

Beyaz perdede film izlemek, sinema salonlarının büyüleyici atmosferi ile birleştiğinde muazzam bir deneyime dönüşür. Bugün teknolojinin gelişmesiyle evlerdeki sinema sistemlerinde hem görüntü hem de ses anlamında verimlilik fazlasıyla sağlanabilse de, sinema salonunda film izlemenin keyfi her zaman başkadır.

İç mimarileri, oturma düzenleri, dev ekranlarıyla dünyanın en iyi sinema salonlarını tanıtacağımız bu yazımızı okuduktan sonra, sadece bu muhteşem sinema salonlarında film izlemek için bile bahsi geçen şehirlere gitmek isteyeceğinizden eminiz.

Le Grand Rex, Paris

Muhteşem dizaynı ile gördüğünüz anda bile nefesinizin kesildiği Le Grand Rex, 252 metrekareye ve Paris’teki en geniş ekrana sahip.

1

Sci-Fi Dine-In Theater, Disney Hollywood

Koltuklarda değil, rengârenk arabaların içinde oturarak film izleyebildiğiniz bu sinema salonunda film sırasında yemek de yiyebiliyorsunuz.

2

Electric Cinema, Nothing Hill

Rahat koltuklarda, ayaklarınızı puflara uzatarak loş ışıklı aydınlatmalar eşliğinde film izleme keyfini yaşamak istiyorsanız Londra Nothing Hill’deki Electric Cinema’ya gidin.

3

Orinda Theater, Kaliforniya

Duvarlarındaki resimler ve tavan aydınlatmaları ile film izlerken dikkatinizi dağıtabilecek güzellikte.

4-1

Henüz sinema salonuna girmeden kendinizi masal dünyasında hissedebileceğiniz alanının fotoğrafını da paylaşalım:

4-2

Ugc De Brouckère Grand Eldorado, Brüksel

Tek kelime ile görkemli.

5

Cineteca, Madrid

Işıklar içinde film izlemek bu sinema salonunda yaşanıyor olsa gerek. Tasarım anlayışı gerçekten çok farklı.

6

Paramount Theater, Oakland

Kaliforniya Oakland’de bulunan bu sinema salonundan, dünyanın en kötü filmini izleseniz bile mutsuz bir şekilde ayrılmanız mümkün değil.

7

Movie Theather, Paris

Suda yüzen kayıkların içinde film izleyeceğiniz Movie Theather, birçok kişiye göre dünyanın en iyi sinema salonu. Sinemada film izleme anlayışına yepyeni bir soluk kazandırdığı kesin.

8

Bilgi Formu

İster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.