Dünyanın En Havalı 5 Ofisi

2017-06-01

Dünyanın En Havalı 5 Ofisi

Sıkıcı olmaktan uzak, orijinal fikirlerle tasarlanmış ofisler, çalışanların motivasyonunu arttıran şeylerden biri olarak biliniyor. Günün büyük bir kısmını geçirdiğimiz ofislerde kendimizi rahat hissetmek, mutlu olmak ve tabii ki ofisi sevmek oldukça önemli. Bunun farkında olarak, ofis çalışanları kendilerini daha mutlu hissetsin diye farklılık sınırlarını zorlayan ofis örneklerini görmek de mümkün. Dünyanın en havalı ofisleri, orijinal ofis dekorasyonları ile sizi bekliyor. Eğlenceli bir yolculuğa çıkmaya hazır mısınız?

1. Zynga – San Francisco

Zyna

Dünyada en çok oynanan oyunlar arasına girmiş Word With Friends, FarmVille gibi oyunların yazılımcı şirketi Zynga’nın ofisi, kendine yakışır bir şekilde tasarlanmış. Altı katı bulunan Zynga ofisinin her katı birbirinden renkli ve eğlenceli. Bir oyun şirketinden beklendiği üzere bu ofiste, çalışanların oyun oynayabileceği bolca alan da mevcut.

2. Google – Tel Aviv

Google

Dünyanın en çok kullanılan arama motoru ve dünyanın en büyük şirketlerinden Google’ın elli ülkede ofisi bulunuyor ama Tel Aviv’deki ofisinin yeri bir başka. Doğadan ilham alınarak tasarlanan ofiste ağaçlarla, kaya şeklindeki duvarlarla, teleferik şeklinde odalarla karşılaşmak mümkün. İçerisinde spor salonu hatta dev bir kaydırak bulunan Google Tel Aviv Ofisi hiç kuşkusuz dünyanın en ilginç ofisleri arasında yer alıyor.

3. Selgas Cano – Madrid

SelgasCano

Doğanın verdiği huzuru anlatmamıza gerek yok. Bir de çalışma ortamınızda doğayla buluştuğunuzu düşünün… Bir mimarlık şirketi olan Selgas Cano’nun ofisi de çalışanlarına huzur verecek bir şekilde tasarlanmış. Ağaçlık bir alanın ortasına inşa edilen bu doğa ofisinin yarısı tam olarak camlarla kaplı.

4. Lego – Billund

Lego

Farklı ve renkli dünyaların kapısını açan Lego, çocukların olduğu kadar büyüklerin de sevdikleri oyuncak markaları arasında yer alıyor. Severek takip edilen Lego’nun Danimarka’daki renkli ofisi, aslında küçük ve tatlı legoların nasıl oluşturulduğu hakkında bilgi veriyor. Dev Lego oyuncakların bulunduğu bu ofiste, oyun odasından kaydırağa pek çok eğlenceli şey mevcut.

5. Airbnb – San Francisco

airbnb

Ziyaret ettiğiniz ülkelerde ev kiralayıp konaklamanıza olanak veren bir site olan ve dünyanın her yerinde kullanılan Airbnb’nin Kaliforniya’da bulunan ofisinin dekorasyonu ev şeklinde yapılmış. Mutfaktan salona, evde bulunan her alanı ofise taşıyan Airbnb de dünyanın en şık ofisleri arasına adını yazdırabilir.

Siz de hoş bir ofisin çalışma motivasyonunuzu arttıracağı konusunda bizimle hemfikirseniz İzPark ofisleri tam size göre. İzPark’ta ofis sahibi olmak için neden çok!

Bilgi Formu

İster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.