2017-09-11

Tatil Anlayışınıza Göre Evinizi Hangi Tarzda Dekore Etmelisiniz?

Yeni bir ev kuruyorsunuz ya da eşyalarınızı değiştirerek farklı bir dekorasyon tarzı denemek istiyorsunuz ama hangi dekorasyon tarzını evinizde görmek istediğinize karar veremiyorsunuz. Aslında yaptığınız her şey hangi kararı vereceğinize dair ipuçları taşıyor. Mesela tatil anlayışınızın sizi yansıttığını biliyor muydunuz? Biz de bundan yola çıkarak sevdiğiniz tatil türüne göre dekorasyon önerileri sunmaya karar verdik. Siz bize sevdiğiniz tatil türünü söyleyin, biz de size evinizde hangi dekorasyon tarzını seçmeniz gerektiğini söyleyelim!

Tarihi Yerlerden Vazgeçemiyorum!


“Antik kentlerden, yüzyıllara meydan okuyan yapılardan vazgeçemiyorum. Benim için tatil, tarihe dokunmaktır.” diyenlerdenseniz geçmişe ve hikâyeleri olan objelere büyük bir tutkuyla bağlısınız demektir. O halde net bir şekilde söyleyebilirsiniz ki ev dekorasyonu için önerdiğimiz tarz vintage! Vintage tarz ile zarif, huzurlu ve geçmişi bugüne taşıyan bir eve sahip olabilirsiniz.

Küçük Bir Kasaba, Belki Sakin Bir Koy…

Başlığı okuduğunuzda içinizden “Bir insan başka ne isteyebilir ki?” diye geçirdiyseniz sakinliği ve sakinliğin sunduğu huzuru seviyorsunuz. Mesela pastel renklerin, çiçek ya da doğa figürlerinin bol bol kullanıldığı bir dekorasyon türüne ne dersiniz? Seveceğinizi biliyorduk! Country dekorasyon size o huzuru sunabilir.

Doğaya Sarılıp Uyumayı Seviyorum!

Her tatilde kendinizi yeşilin bol olduğu bir yerde buluyor, maviyle buluşmayı da içten bir şekilde seviyorsanız doğaya aşkla ve saygıyla bağlı olduğunuzdan eminiz. O halde evinizde de geri dönüşümü sağlayıp doğayı korumak için mükemmel bir dekorasyon türü olan ekolojik dekorasyonu tercih etmelisiniz. Evet, biliyoruz; tam sizlik!

Bir Rota Oluşturayım, Arabamla Gideyim!

Sizin için tatil, oluşturduğunuz rota doğrultusunda keşif için yola çıkmak mı? Yol müziklerini dinlerken duyduğunuz o hissi anımsayınca bile heyecanlanıyor musunuz? Evet, sizin için önemli olan gezip görmek, keşfetmek. Nerede kaldığınızın hiçbir önemi yok. Bir pansiyon, hoş bir otel ya da arkadaşlarınızın evi… Ertesi gün yola çıkabilmek için yeterli enerjiyi depolayın, yeter. Yani kaldığınız yer, konaklama işlevini yerine getirsin yeter. O halde tüm eşyalardan beklediğiniz muhtemelen bu. Az ve öz olsun size yeter… Minimal dekorasyon tam sizi yansıtır, bizden söylemesi!

Bilgi Formu

İster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.