Batışehir’e taşınmak için 10 neden!

2016-12-11

Batışehir’e taşınmak için 10 neden!

Ev sahibi olma hayalinizi gerçekleştirmek üzeresiniz ve “İstanbul’dan başka şehirde yaşayamam” mı diyorsunuz?
Şehir hayatını seviyorsunuz ve “İstanbul’un tadını ulaşım derdi olmadan çıkarmak istiyorum” sözüne katılıyor musunuz?
Bütçenize uygun koşullarda, yaşam kalitenizi artıracak bir ev mi arıyorsunuz?
Size isteklerinizden çok daha fazlasını verecek Batışehir’i görmeden karar vermeyin.

İşte Batışehir’e taşınmak için 10 iyi neden…

img2

1) Her şey var, faiz yok!

Batışehir’e taşınmak için sebebiniz çok, faiziniz yok! Batışehir’de uygun fiyatlar ve avantajlı ödeme seçenekleri sizi bekliyor… 60 ay yüzde sıfır faiz veya sadece 5 bin TL peşinatla ve 3 bin 180 TL’den başlayan taksitlerle birbirinden avantajlı teklifler sizi bekliyor.

2) Daire seçenekleri başınızı döndürebilir

Batışehir’in iddialı özelliklerinden biri şüphesiz 40 farklı daire seçeneğine sahip olması! Yalnız yaşayanlar veya Batışehir’de en hesaplı yatırımı yapmak isteyenler için 1+0 ve 1+1’lerden, çekirdek veya geniş ailelere seslenen 2+1, 3+1, 3,5+1, 4+1, 4,5+1 ve 5+1 dublekslere kadar her biri farklı büyüklükte daireler sizi bekliyor.

3) Her yere yakın olmanın hafifliği

Türkiye’nin hayata geçen ilk karma yaşam projesi Batışehir, şehrin kalbindeki konumuyla da tercih ediliyor. Çünkü, İstanbul Bağcılar’da TEM ve E-5’in kesiştiği yerde… Bağlantı yollarıyla zaman kaybetmeden TEM Otoyolu’na özel giriş ve çıkışa sahip. Üstelik Atatürk Havalimanı’na sadece 10 dakika yakınlıkta…

img9

4) Çocuğunuzun okulu evinizle aynı yerde

Anne babalar bilir; çocuk için en iyi okul eve en yakın olandır. Çocuklarınız Batışehir’de, evden uzaklaşmadan nitelikli eğitim görüyor. Batışehir’in içinde yer alan Doğa Okulları’na en uzak konutun mesafesi sadece 800 metre. Eğitimde öncü kuruluşlardan Doğa Okulları’nın Batışehir’deki kampüsünde çocuklarınızı geleceğe güvenle hazırlayabilirsiniz.

25

5) Açık havada alışverişin keyfi başka

Kendi semtini yaratan proje Batışehir’in en hareketli yerlerinden biri BatıCadde… BatıCadde’de yer alan 121 seçkin markanın mağazaları sadece Batışehirliler için değil, İstanbullular için de açık havada alışveriş keyfine kapılarını açıyor.

6) Ruhunuza iyi gelecek

Batışehir’e taşınmaya karar verdiyseniz, yeşiller içinde sabah yürüyüş yolları, bisiklet parkurları ve dinlenmek için mekânlar şimdiden hazır. Belki de siz her sabah Batışehir’deki kuş evlerinde kuş yetiştirerek ruhunuzu besleyeceksiniz, kim bilir…

7) Spora zaman ayırmak artık bir lüks değil

Sağlıklı yaşamın ilk şartı spor yapmak… Batışehir’de spor için bol bol yer ve zaman var. Siz sadece o gün hangi sporla ilgilenmek istediğinize karar verin yeter. Golf, futbol, basketbol, tenis için sahalar hazır. Açık havada aletlerle spor yapmak da iyi bir fikir olabilir… Batışehir, yoga ve meditasyon alanlarıyla da fark yaratıyor…

Screenshot_5

8) Çevre dostu yaşamın kalbinde

Batışehir’de yaşam tam anlamıyla doğa dostu! Gölet ve yansıma havuzlarıyla oluşan ekosistemle iklimin düzenlenmesinden yeşil çatı uygulamasına, bitki yetiştirme alanlarından elektriğin fotovoltaik panellerle desteklenmesine dek pek çok yönüyle size huzur veren bir yaşam Batışehir’de.

9) Batışehir’de aidatlar makul rakamlarda

Markalı projelerden ev sahibi olanların bilgi sahibi olmak istediği başlıklar listesinin ilk sıralarında “aidat miktarı” geliyor. Batışehir, aidat rakamlarıyla da konfor ve kaliteli yaşamı buluşturmayı başarıyor. Batışehir’de metrekare başına 1,62 TL ortalamaya sahip aidat ücretleri 147 TL’den başlıyor.

10) Misafirleriniz için otel hazır

Batışehir, Radisson Blu markasının Türkiye’deki ilk rezidansını da sınırlarında barındırıyor. Radisson Blu Residence İstanbul Batışehir, 1+0’dan 3+1’e 171 hotel apartments konseptli rezidansdan oluşuyor. Önemli misafirlerinizi şehir oteli konforunda ağırlamanız için de Four Points by Sheraton Otel’de 141 oda Batışehir’in sunduğu ayrıcalıklardan…

Bilgi Formu

İster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.