Evinizin anahtarı şehir merkezinde!

2016-12-08

Evinizin anahtarı şehir merkezinde!

Evinizi nerede alırdınız? İşinize ve sosyal yaşamınıza uzak bir yerde mi, yoksa İstanbul’da yaşadığınızı size her an hissettirecek, şehre ve şehrin imkânlarına doyacağınız “gerçek” bir İstanbul semtinde mi?

Şehri şehirli gibi yaşamak...

Şehir merkezindeki yeni projeler, vadettikleri yaşam kolaylıkları kadar gayrimenkul yatırımınızı her zaman değerli kılıyor.
Sahip olduğunuz ev ya da ofis için “şu gelişme gerçekleştiğinde kazançlı olacağım” diye bekleyerek ayları, yılları saymak yerine, her dönem getiri sağlayacak bir konut almak size de daha mantıklı gelmiyor mu?
Üstelik bu “getiri”nin içinde sadece maddi kazanç yok: Size şehri şehirli gibi yaşatacak kültürel ve sosyal zenginliklere yakın ve sahip olacağınızı hatırlatmaya gerek var mı? Peki ya çocukluğunuzun mahalle sıcaklığını?

salongece

Hayatın tam ortasında

O halde sorumuza geri dönelim, ama biraz daha genişleterek: “Evinizin anahtarını şehrin hangi merkezi semtinde alırdınız?”
Geliştirilen yeni projelerle birlikte alternatifleri sıralamaya, şimdilik biri Avrupa diğeri Anadolu Yakası’ndan iki öneriyle başlayalım...
Maslak, Levent, Beşiktaş, Taksim ve Mecidiyeköy’e yakın konumuyla dikkat çeken, İstanbul’un çehresi değişen ilçelerinden Kağıthane’de mi? Yoksa Adalar ve Marmara Denizi manzaralı Kartal’da mı? Kartal, artık şehir merkezinde bir cazibe alanı... Anadolu Yakası’nın yeni yaşam ve iş merkezi olarak tanımlanıyor. O zaman Ege Yapı sizi Pega Kartal’a davet ediyor...

Bilgi Formu

İster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.