Evinizin ilham kaynağı Picasso olsun!

2016-12-11

Evinizin ilham kaynağı Picasso olsun!

Ev, hayatımızın merkezinde... Evimiz bizim aynamız gibi. Neden mi? Yaşamımız, yaşamdaki duruşumuz, zevklerimiz, beğenilerimiz, tercihlerimiz hakkında birçok ipucunu barındıyor. Özellikle de farklı tipte ev seçeneklerinin hayli fazla olduğu şehirlerde yaşıyorsanız...

Şehirli yaşam mı, şehirde yaşam mı?

“Yaşayacağınız evi seçerken hangi kriterler sizin için daha etkili?” diye sorsak, ama yanıtı daha geniş bir pencerede arasak? Bir düşünün: Siz “şehirli yaşam” mı istiyorsunuz, “şehirde yaşam” mı?

14

Kübizmin çok yönlülüğü evinize yansısın

Şehirli yaşam, şehirli bakış açısını da kucaklıyor. Ev ve yaşama dair değerlendirmelerde, akıllı mühendislik kadar estetik arayışlar da devreye giriyor. Şehrin kültürel ve sosyal trafiğiyle yakından ilgilenenler şehirde, şehirli yaşamla mutlu oluyor. Aynı zamanda estetik, tasarımsal değerler de tüm seçimlerine etki ediyor. İstanbul’da bu arayışlara yanıt veren projelerden biri de, kuşkusuz Pega Kartal.

Kim evinin ilham kaynağının Picasso olmasını istemez ki? İstanbul’un en değerli ilçelerinden Kartal’da yükselen Pega Kartal, Adalar manzaralı daireleri kadar dünyaya yön veren sanat akımlarının başında gelen Kübizm’den de besleniyor.

Pega Kartal’ı keşfedenler, sınırları zorlayan bu projenin özellikleri gibi, mimarisinin ve tasarımıyla da neden farklılık yarattığını çözebiliyor. Tıpkı Kübizm’de olduğu gibi, görünene, görmeye alıştığımız şekillere çok yönlü bakabilmenin hayatı ve şehri nasıl güzelleştirdiğine tanık oluyor.

Bilgi Formu

İster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.