Hayalinizdeki Eve Taşınmak İçin Daha Fazla Beklemenize Gerek Yok

2017-10-18

Hayalinizdeki Eve Taşınmak İçin Daha Fazla Beklemenize Gerek Yok

Ev sahibi olmanın sağladığı avantajlara karşı kayıtsız kalmak istemesek de bazen hayallerimizdeki evi bulamadığımız için, bazen de ödeme koşullarının zorlayıcı olmasından dolayı bu hayalimizi ertelemek zorunda kalabiliyoruz. Siz de bu söylediğimize katılıyorsanız müjde! Hayalinizdeki eve sahip olmak için daha fazla beklemenize gerek yok! Ege Yapı’nın ses getiren projesi Batışehirin sağladığı avantajlarla ev sahibi olmak ve aradığınız atmosferi bulmak artık çok daha kolay! Peki, Batışehir’in ev sahibi olmak dışında hayatınıza sağlayacağı avantajlar neler?

Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmanız Mümkün

Eğer Ege Yapı projelerinden biri olan Batışehir’den ev almak istiyorsanız sunulan bu kampanya sayesinde kira öder gibi ev sahibi olmak sizin için hayal değil. Hiç peşinatsız 2.240 TL’den başlayan taksitlerle ya da taksitleri 2019 yılında başlayacak şekilde Batışehir’den hayalini kurduğunuz eve kavuşabilirsiniz. Batışehir’de 1+0’dan 5+1 dubleks dairelere kadar farklı daire tipleri bulunuyor ve bu kampanya her daire tipini kapsıyor.

Hemen Teslim Fırsatı

Ev sahibi olacağınız için heyecanlı olmanız gayet normal, sizin için yepyeni bir hayat başlıyor. Fakat bazı evlerin dahil olduğu projeler tamamlanmadığı için ev teslimi zaman alabiliyor. Oysaki Batışehir’den ev alıyorsanız böyle bir durum yok. Batışehir’de eviniz hemen teslim! Hemen şimdi, yeni evinize taşınırken dikkat etmeniz ve yapmanız gerekenlere hemen göz atarak hazırlıklara başlayabilirsiniz.

Her Yer Size Çok Yakın

Batışehir’in konumu, ulaşım açısından da oldukça avantajlı. Bulunduğu bölgeye adını veren Batışehir’in TEM otoyoluna açılan özel girişi ve çıkışı sayesinde dilediğiniz yere gitmeniz oldukça kolay bir hale geliyor. “Batışehir nerede, kimlere komşu?” diye soracak olursanız hemen söyleyelim: Batışehir; Atatürk Havalimanı’na 10 dakika, 3. Havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne 20 dakika, Maslak’a 15 dakika ve Mall of İstanbul Alışveriş Merkezi’ne yalnızca 2 dakika uzaklıkta.

Mecidiyeköy-Mahmutbey arasını 26 dakikaya indiren yeni metro hattı ise Batışehir’e sadece 9 metre uzaklıkta bulunuyor. Bu da Batışehir’in sadece özel ulaşım imkanlarıyla değil; toplu ulaşım imkanlarıyla da her yere yakın olduğunu gösteriyor.

Karma Yaşamın Tadını Çıkarma Fırsatı

Karma yaşam projeleri, ihtiyacımız olan her şeyi bir arada sunup hayatı kolaylaştırıyor. Batışehir de oldukça başarılı bir karma yaşam projesi. 121 dükkanlı Alışveriş Caddesi, spor alanları ve salonları, özel okul, otel, restoran gibi pek çok şeyi buluşturan Batışehir, sizi ev sahibi yaparken imkanlarla dolu bir yaşam alanına dahil olmanızı da sağlıyor.

Batışehir’in kaçırılmaz kampanyası hakkında detaylı bilgi almak için www.egeyapi.com/batisehir/ sitesinde bulunan Bilgi Talep Formu’nu doldurabilir ya da 0850 222 53 43 numaralı telefondan Satış Ofisi’ne ulaşabilirsiniz.

Bilgi Formu

İster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.