İstanbul’un Kalbinde Hayallerinizdeki Hayata Kavuşun

2017-11-22

İstanbul’un Kalbinde Hayallerinizdeki Hayata Kavuşun

Suyun kıyısında güzel bir manzara eşliğinde, kendine yemyeşil ağaçlardan taç yapmış ve pek çok ayrıcalık sunan bir yerde yaşamayı kim istemez ki? Herkesin hayallerini süsleyen bu güzel yaşam alanına Ege Yapı’nın Kordon İstanbul Projesi sayesinde dahil olmanız mümkün. Diğer Ege Yapı projeleri gibi hem sizin hayatınızı hem de bulunduğu çevreyi olumlu etkileyecek olan Kordon İstanbul’da yerinizi almak ve hayallerinize kavuşmak için daha fazla beklemenize gerek yok! Hemen Kordon İstanbullu olmak için pek çok nedeniniz var!

Bütçenize Uygun Ödeme Koşulları

Ege Yapı Kordon İstanbul kampanyası, farklı ödemeleri planları dışında bütçenize uygun olabilecek iki ödeme planı sunuyor. Birinci kampanyada sadece %5 peşin veriyor ve 2019’da taksit ödemelerine başlıyorsunuz; ikinci kampanyada ise şirket bünyesinde 60 ay taksitle %0 faiz imkanından yararlanabiliyorsunuz. Üstelik toplam 10 bloktan oluşan, 1+0’dan 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri bulunan Kordon İstanbul’un tüm daire tipleri kısa bir süre için bu kampanyaya dahil.

İzmir’in Kordon Hayatını İstanbul’da Yaşama İmkanı

Eyüp ve Sarıyer’de bulunan ormanların upuzun bir koridor oluşturacağı Sadabad Deresi Renovasyon Projesi ile siz de doğanın tadını Kordon İstanbul’da çıkarabileceksiniz. Huzurlu, eğlenceli ve dopdolu Kordon hayatından esinlenerek doğan Kordon İstanbul’da, hem doğa hem de pek çok sosyal olanağı bir arada bulacaksınız. Kordon İstanbul; yürüyüş ve bisiklet yolları, renkli peyzaj alanları ve göletleri sayesinde İstanbul’un kalbinde İzmir’in sıcaklığını yaşamanızı sağlayacak bir proje olarak dikkat çekiyor. İzmir’in Kordon’unu İstanbul’a taşıyan proje Kordon İstanbul ile “ömre bedel bir yaşam” sizin olacak.

Her Yer Size Çok Yakın

Kordon İstanbul, şehrin yükselen lokasyonlarından biri olan Levent ve Maslak’ın yanı başında bulunuyor. Metro, havaray, dekovil hattı gibi ulaşım seçeneklerine, E5 ve E6 gibi ana yollara kolaylıkla ulaşım imkanı sunan Kordon İstanbul, dünyanın ilk üç katlı köprüsünün çıkış noktasına da oldukça yakın. Kordon İstanbul’dan Maslak, Beşiktaş, Levent, Nişantaşı, Mecidiyeköy, Atatürk Havalimanı gibi noktalara da ulaşımınızı kolay bir şekilde sağlayabileceksiniz.

Sosyal Olanakların Buluşma Noktası

Kordon İstanbul, konumu ve yaşam tarzınıza uygun daire seçeneklerinin yanı sıra sahip olduğu sosyal olanaklarla da adından söz ettiriyor. Proje; müzik stüdyolarından yüzme havuzlarına, fitness salonundan pilates alanlarına, hatta açık hava sinemasına kadar pek çok sosyal ayrıcalığı size sunacak. Kordon İstanbul dahilinde çocuk atölyesi gibi çocuğunuzun zaman geçireceği alanlar da bulunuyor. Yani ailece yararlanmak ve içerisinde olmak isteyeceğiniz tüm sosyal olanaklar Kordon İstanbul’da sizi bekliyor.

Kordon İstanbul Projesi ve kampanyası hakkında detaylı bilgiye www.egeyapi.com/kordon-istanbul adresinden ulaşabilirsiniz.

Bilgi Formu

İster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.