2017-03-20

İzPark’ta Ofis Sahibi Olmak İçin 4 Neden

Çalışma ortamının ferahlığı çalışma motivasyonunuzu etkileyen faktörlerden biri. Konforlu ve ferah bir ortamda çalışırken şehrin tadını çıkarmak ise neredeyse her çalışanın hayalleri arasında yer alıyor. Şimdi bu hayal, Ege Yapı’nın hayata geçirdiği projesi İzPark’ın iki ofis kulesi sayesinde gerçekleşiyor! İşte, iş yaşamında ihtiyacınız olan her detayın önceden düşünüldüğü İzPark’ta, ofis sahibi olmanız için sebepler:

1. Adalar Manzarası
AdalarManzarasi

“İstanbul’un Eşsiz İncileri” olarak adlandırabileceğimiz Adalar eşliğinde muhteşem bir deniz manzarası İzPark ofislerinde sizi bekliyor. Bu manzara sayesinde şehrin muhteşem yüzüyle buluşup iş yerinde herkesin aradığı huzura sahip olabilirsiniz.
İzPark’ın açılabilen camları sayesinde bırakın günün enerjisi ofisinizin camından içeri girsin. Havalandırma konusunda zayıf olan ortamlarda hastalıklar hızlı bir şekilde yayılır fakat İzPark’ın açılabilen ofis camları sayesinde bu ihtimali düşürebilmeniz mümkün. Ofisinizi havalandırıp hava kalitesini üst seviyede tutabilir ve Adalar manzarasına karşı keyifli günler geçirebilirsiniz.

2. Kolay Ulaşım

İzPark, hem metronun hem de E-5’in yanı başında olmasıyla ofis sakinlerinin kolay ulaşımına olanak veriyor. TEM Otoyolu bağlantılarına, Kartal Deniz Otobüsü İskelesi’ne, Pendik Feribot İskelesi’ne, Sabiha Gökçen Havalimanı’na da oldukça yakın olan İzPark ofisleri bu önemli noktaların dışında adliye, hastane, alışveriş merkezleri ve seçkin 5 yıldızlı oteller gibi pek çok noktaya da çok kısa sürede ulaşma şansı sunuyor.

3. Teknik Donanımlı Toplantı Odaları

TeknikDonanimliToplantiOdalari
Şirketiniz için önemli kararlar vereceğiniz toplantıları, İzPark’ın tam donanımlı, konforlu toplantı odalarında yapmaya hazır mısınız? 3 metreye varan kat yüksekliğine sahip İzPark’ın toplantı odaları yeni ve pratik teknolojilerle donatılmış durumda.

4. 24 Saat Hizmet

Ofisiniz İzPark’ta olursa mesai saatlerinde huzurla çalışabileceğinizden, iş saatleri dışında da güvenlik konusunda hiç şüphe duymayacağınızdan emin olabilirsiniz. Çünkü İzPark, 24 saat boyunca, size hizmet verebilen güvenlik sistemleri ile dolu. Aynı zamanda 24 saat açık olan, deneyimli çalışanların görev aldığı, resepsiyon hizmetleri sayesinde ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.

Bilgi Formu

İster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.