Karma yaşam: Yeni yaşam trendi!

2016-12-14

Karma yaşam: Yeni yaşam trendi!

İstanbul’un tadını çıkarmanın yolu “yakın olmak”tan geçiyor! Eve yakın, işe yakın, okula yakın, sosyal hayata yakın, eğlenceye yakın, spora yakın vs. Ne de olsa şehirde yaşamak biraz da yeniliklere açık olma, keşfetme ruhunu canlı tutma ve hızla akan zamana karşı metropole ayak uydurma kabiliyeti demek...

15

Karma yaşam projeleri ne vadediyor?

Dünyanın tüm büyükşehirleri gibi İstanbul da bu isteğe sahip olanlara yeni yaşam alanları sunuyor. Ve yeni şehirli yaşam trendine de adını veriyor: Karma yaşam!
Peki nedir “karma yaşam”? “Karma yaşam projesi” olarak tanıtılan yeni yaşamlar sakinlerine ne vadediyor? Karma yaşam projesinden ev sahibi olmak avantajlı mı?
Karma yaşam projelerinin oluşturduğu trendin ardında yeni bir yaşam biçimi sunuyor olması yatıyor. Bir bakıma, karma yaşam projeleri hayatınızı kolaylaştırıyor.
Konutlar, ofisler, rezidanslar, caddeler, alışveriş merkezleri, okullar, oteller, restoranlar, kafeler, kültür-sanat etkinlikleri... Ne ararsanız hepsi karma yaşam projelerinde birarada! Yani, şehrin tadını çıkarmak için uzaklara gitmeye gerek yok.

1

En kazançlı yatırımı arayanlara...

Karma yaşam projeleri, hem konut sahibi olanlara yatırımlarında hızlı prim elde etme fırsatı tanıyor, hem de bulundukları bölgenin gayrimenkul değerini artırıyor.
Ege Yapı imzasını taşıyan Batışehir, Türkiye’de karma yaşam projelerinin öncülerinden... İstanbul Bağcılar’da yükselen ve teslimleri gerçekleştirilen Batışehir, layık görüldüğü “Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi” ve Türkiye’nin En Başarılı Emlak yatırımları Araştırması’nın “karma yapı” kategorisindeki ödüllerinin yanı sıra dünyanın önde gelen ekonomi yayınlarından Forbes tarafındandan “Getiri Potansiyeli En yüksek Proje” seçilmesiyle, bu yeni yaşam trendinin ülkemizdeki örnek projelerinden...

Bilgi Formu

İster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.