Kazançlı gayrimenkul yatırımı için en hareketli adres...

2016-12-14

Kazançlı gayrimenkul yatırımı için en hareketli adres...

Yer; İstanbul’un Esenler ilçesi… Esenler’de 8 milyon 700 bin metrekarelik büyük bir alan… Dünyanın en büyük şehir parklarından birini kucaklamaya hazır. Şehir Parkı çevresini de canlandıracağa benziyor. İmzalar atıldı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nde “İnsan yüzlü şehir ve şehir parkı” diye anılan “Yeni Şehir Projesi” İstanbul’a ve Esenler’e değer katmaya hazır.

Şehir parkı, 3 buçuk milyon insanın yürüyerek erişebileceği yakınlıkta. Şehir parkında aklınıza gelebilecek hemen her şey olacak: Botanik bahçesi, sportif alanlar, müze, bisiklet ve yürüyüş alanları, hayvanat bahçesi, seyir terası vs.

Esenler’deki şehir parkı sadece İstanbul’a değer katmayacak… Şehir parkı ve çevresindeki yaşama da canlılık katacak.

  • “İstanbul’da nerede ev alsam?”,
  • “Gayrimenkul yatırımı için en doğru adres neresi?”,
  • “Ofis yatırımı yapacağım, ama nerede en kârlı yatırım nerede yapılır?” gibi

sorulara yanıt arayışında olanlar için de şehir parkı yepyeni fikirleri beraberinde getiriyor.

Şehir parkının en yakınındaki proje, Türkiye’nin hayata geçirilen ilk karma yaşam projesi Batışehir… Şehir parkıyla birlikte bölgeye akın edecek nüfusun alışveriş ve yeme-içme gibi istekleri için Batışehir’deki 121 dükkanda hayat daha da hareketlenecek. Seçkin markalarda alışveriş keyfi, kafe ve restoranlarda öğle arası sohbetler Batışehir’in tüm İstanbullulara açık BatıCadde’sinde birarada yaşanacak.

Bilgi Formu

İster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.