Yeni Yıla Hem Yeni Evinizle Hem de Seyahat Çekinizle Girin

2017-12-21

Yeni Yıla Hem Yeni Evinizle Hem de Seyahat Çekinizle Girin

Yeni yıla girerken “Bu yıl benim yılım olacak!” cümlesini sık sık söyleriz ve duyarız. Bu cümle aslında gelecek yıla dair güzel gelişmeler beklediğimizi belirten bir dilek cümlesi. Peki, henüz 2018’e girmeden ya da 2018’in ilk günlerinde iki güzel dileğinizi gerçekleştirmeye ne dersiniz? Ege Yapı ile Etstur’un yaptığı iş birliği sayesinde hem ev sahibi olabilir hem de dünyanın istediğiniz yerinde tatil yapma imkânına sahip olabilirsiniz.

İster yaban hayatı ve kültürüyle meşhur Afrika, ister tarihiyle baş döndüren Avrupa şehirleri, ister dünyanın diğer ucunda bulunan ve turkuaz deniziyle büyüleyen bir ada ülkesi; nereye gitmek istediğiniz hiç fark etmez… Şimdi Batışehir ya da Kordon İstanbul’dan ev satın alarak, 42.000 TL’ye varan Etstur seyahat çekine sahip olabilir ve istediğiniz yere gitmek için hazırlıklara başlayabilirsiniz.

Özel Ödeme Seçenekleri

Ege Yapı, kira öder gibi ev sahibi olmak isteyenler için kaçırılmayacak avantajlar sunuyor. 1+0’dan 5+1 dubleks daire tiplerine kadar, farklı yaşam tarzlarına uygun çözümler sunan Batışehir size birbirinden avantajlı iki farklı ödeme seçeneği sunuyor. Ege Yapı Batışehir kampanyası ödeme seçenekleri neler diye merak ediyorsanız hemen söyleyelim… Dilerseniz hiç peşinatsız 2.450 TL’den başlayan taksitlerle, dilerseniz taksitleri 2019 yılında başlayacak şekilde ödeme planı yaparak Batışehir’de ev sahibi olabilirsiniz. Üstelik hangi kampanyadan yararlanmak isterseniz isteyin daireniz hemen teslim! Yani 2018’e kendi evinizde girmenizin önünde hiçbir engel yok!

Eğer tercihinizi, İzmir Kordon’un atmosferini aratmayacak olan Kordon İstanbul’dan yana kullanmak istiyorsanız bu kampanyanın da oldukça avantajlı ödeme seçenekleri sunduğunu söylemeliyiz. Ege Yapı Kordon İstanbul kampanyası sayesinde ister 10.000 TL peşin vererek %0.79 vade farkı, ister %0 faiz 60 ay taksit fırsatıyla ev sahibi olabilirsiniz.

iStock-494611794

Hem Ev Hem Tatil!

Ege Yapı’dan aldığınız ev ile birlikte size verilecek olan Etstur seyahat çekini 2 yıl içerisinde dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Hediye tutarını ister bir seferde, ister parça parça kullanabilirsiniz; bu tamamen tatil planınıza kalmış. Hem evinize kavuşacağınız hem de unutulmaz tatil ya da tatiller yapacağınız 2018, gerçekten sizin yılınız olabilir.
Kampanya hakkında detaylı bilgi almak için www.egeyapi.com sitesini ziyaret edebilir ya da 0850 222 53 43 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

*Kullanılan görselde Norveç’e yer verilmiştir.

Bilgi Formu

İster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.