Baharı Evinize Taşımak İçin Yapabileceğiniz Küçük Değişiklikler

2017-04-20

Baharı Evinize Taşımak İçin Yapabileceğiniz Küçük Değişiklikler

Evinizi Çiçeklerle Süsleyin

İlkbahar demek açan çiçekler demek. Evinizde rengarenk çiçeklere yer vererek doğanın huzurundan yararlanmanız mümkün. Büyütmek istediğiniz çiçekleri dikeceğiniz saksıları salonunuza koyarak ilkbahar dekorasyonu için ilk adımı atabilirsiniz. Saksılarınızın rengini de ilkbahara yakışacak, canlı tonlarda seçmek, mevsimi evinize taşımakta daha da etkili olacak.

Yeşil ve Sarı Renkleri Kullanın

Yesil ve Sari Renkleri Kullanin
Parlamaktan çekinmeyen güneş, yemyeşil ağaçlar ve çimenler… Bu manzaranın zihnimizde canlanması bile huzurlu olmamız için yeterli. Yeşil ve sarının oluşturduğu o tatlı duyguya, bu renklere evinizde yer vererek de ulaşabilirsiniz. Eğer mobilyalarınızın rengi uygunsa yastık kılıflarınızı bu iki renkle değiştirebilirsiniz. Sarı ya da yeşil renklerde, ilkbaharı ve doğayı vurgulayan küçük süs eşyaları da mevsim havasının evinize dolmasına yardımcı olacak.

Evinize Renkli Tablolar Asın

İlkbahar eşittir renk. Ev dekorasyonu ne kadar canlı renklerle yapılırsa evinizde mevsimi aynı oranda yaşayabilirsiniz. Tablolar ise evinizi renklendirmek için olmazsa olmazlar arasında. Renkli ve keyif verecek tablolar alıp evinizin uygun gördüğünüz yerlerine asabilirsiniz. Hatta resim yeteneğiniz varsa ilkbahar resim çizimi yaparak sizin ellerinizden çıkmış olan bir tabloya evinizin duvarında yer verebilirsiniz. İmkanınız varsa duvarlarınızdan birini ilkbaharı yansıtan bir duvar kağıdıyla bile değiştirebilirsiniz.

Enerjik Bir Müzik Listesi Oluşturun

enerjik-bir-muzik-listesi-olusturun
İlkbahar enerji demek. Enerjiyi yaşamanın ve yansıtmanın en iyi araçlarından biri de hiç kuşkusuz ki müzik. Kuş cıvıltılarıyla ve açan çiçeklerle uyumlu, huzur verici şarkılardan oluşan bir müzik listesi oluşturup evde vakit geçirdiğiniz zamanlarda onu dinleyebilirsiniz. Eklediğiniz dekorasyon detaylarıyla birlikte bu liste, ilkbahar havasını evinize daha çok taşıyacak.

Hafif Yemekler Yapın

Eğer evde gerçekten bir ilkbahar havasından söz ediyorsak yemeklerde de bu mevsimi yansıtmak gerek. Yağlı ve ağır yemeklerdense daha hafif ve sebze ağırlıklı yemekler sizi daha iyi hissettirecektir. Hatta mutfak masanızın üzerine, yıkadığınız meyvelerden oluşturduğunuz bir tabak yapıp koyabilir ve bol bol meyve tüketebilirsiniz.

Bilgi Formu

İster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.