Batışehirli olmak için 5 neden!

2016-12-10

Batışehirli olmak için 5 neden!

Teslimlerin gerçekleşmesiyle yaşamın başladığı Batışehir, Türkiye’nin hayata geçen ilk karma yaşam projesi... Yatırımcıları için getiri potansiyeli en yüksek proje oluşu, dünyanın saygın yayınlarından Forbes tarafından ödüllü Batışehir’de yeni bir ev ya da ofis hayatı kurmak için pek çok neden var.

1) Dünya vatandaşı gibi yaşayın

Batışehir, “Avrupa’nın En iyi Karma Kullanım Projesi” ödülünün sahibi... Bu değerli ödülle yabancı yatırımcıların da ilgisini çeken projede ev sahibi olmayı tercih edenler çok kültürlü bir yaşama da kapılarını açtı. Farklı ülke vatandaşlarının da Batışehir sakini olduğu düşünülürse, bir dünya şehri olan İstanbul’da kozmopolit bir yaşam sürmenin en keyifli yolu Batışehirli olmaktan geçiyor.

2) Batışehir’de her şey birarada!

Çocuklarını kreşe ya da okula başlatan ebeveynler için en zor sorudur; “Nerede okula başlayacak?”... Batışehir’de yaşamayı ya da çalışmayı tercih edenler için bu soru sorun olmaktan çıkıyor. Batışehir’de Doğa Koleji var! Trafikten şikayetin bol olduğu İstanbul’da çocuğunuzun size en yakın mesafede eğitim görüyor olması, hem çocuğunuza zaman ve enerji avantajı hem de size dört dörtlük bir gönül rahatlığı sağlıyor.

3) Enerji kullanımını dert etmek yok

Batışehir’de enerji verimliliği hassas bir konu! Daire içlerindeki koridorlarda enerji tasarruflu LED ampuller kullanılıyor. Peyzaj ve dış aydınlatmalar, gün ışığından en iyi yararlanacak şekilde uyarlanmış durumda...
Konutların çatılarındaki Fotovoltaik (PV) paneller güneş enerjisinden elektrik enerjisi elde ediliyor. Aynı zamanda Batışehir’de yüksek gerilim hatları yerin altından geçiyor. Yenilebilir enerji sistemi mevcut.

size-ozel-34

4) Bir otele ihtiyacınız varsa uzaklarda aramayın!

Batışehir, kalabalık konutları ağırlayan iş insanları ve aileler için konforlu fırsatlar sunuyor. Batışehir’de Four Points By Sheraton Hotel açıldı. Carlson Rezidor Hotel Group’a ait Radisson Blu markasının Türkiye’deki ilk “serviced apartments” konseptli rezidansı olan Radisson Blu Residence İstanbul Batışehir’in açılmasıyla beraber de Suudi Arabistan’ın en büyük turizm yatırımcılarından Al Hokair Group ile anlaşma sağlandı.

5) Doğa dostları için

Söz konusu yemekse, kızartmaya sofrasında yer açmayı kim sevmez? Ah bir de kızartma için kullanılan yağlar, doğaya karıştıklarında geri dönüşü olmayan zararlar vermese... Batışehir’de yaşayanlarınsa bu konuda içi rahat!
Batışehirliler, tam da atık yağ sorununa çözüm bulan çevreci bir projenin parçası olmanın mutluluğunu doyasıya yaşıyor. Çünkü Batışehir’in mimarı Ege Yapı, Türkiye’de bir ilke imza atarak Deha Biodizel işbirliğiyle atık bitkisel yağları topluyor. Batışehir konutlardaki her bir litre atık bitkisel yağ toplanarak çevrenin atık yağlar nedeniyle zarar görmesine karşı ortak bir çevreci duruş sergileniyor.

Bilgi Formu

İster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.