2017-07-11

En İyi 4 Mobil Dekorasyon Uygulamaları

Kim evde vakit geçirmeyi sevmez ki? Evler bizim en özel alanlarımız. Yoğun bir günün ardından evimizin kapısını açıp içeri girdiğimizde hissettiğimiz o huzurun da nedeni tam olarak bu zaten. Evimiz, bizim yansımamız. Bu yansımanın oluşmasını sağlayan en önemli şey ise tercih ettiğimiz dekorasyon. Henüz evinizin sizi tam olarak yansıtmadığını ve dekorasyonunu değiştirmeyi düşünüyor ya da evinizi mevsime uygun bir şekilde yeniden dekore etmek istiyorsanız işinizi daha hızlı bir şekilde yapmanın bir yolu var: Mobil ev dekorasyonu uygulamaları! İşte, sizin için seçtiğimiz mobil dekorasyon uygulamaları:

1. Home Design 3D

hd

Yeni aldığınız mobilyaların salonunuza sığıp sığmayacağını mı merak ediyorsunuz ya da evinizin düzenini değiştirmek istiyor ama nasıl duracağı konusunda emin olamıyor musunuz? Bu uygulama tam size göre! Home Design 3D uygulamasıyla, evinizin ölçüleri doğrultusunda bir taslak oluşturabilir ve eşyalarınızı uygulamada yerleştirebilirsiniz. Farklı mobilyaların sunulduğu uygulamada evinizde bulunanlara çok benzer eşyaların yer alıyor. Sadece oda boyutlarının değil, eşyaların boyutlarının da bilgi kısmına girildiği bu uygulama sayesinde evinizin dekorasyonunu önceden deneyimleyebileceksiniz.

2. Mark on Call

Evinizin ölçüsü dahilinde dekorasyon yapabileceğiniz bir uygulama olan Mark on Call’da ayrıca almak istediğiniz kumaşı, sanki mobilyalarınıza giydirmişsiniz gibi görebilirsiniz. Alışveriş listesi hazırlamanıza olanak veren ve hayatınızı kolaylaştıran bu dekorasyon uygulaması, verdiği ipuçlarıyla da hata yapma ihtimalinizi azaltıyor.

3. Photo Measure Lite

En iyi mobil dekorasyon uygulamaları arasında yer alan Photo Measure Lite, her odanızın ölçüsü doğrultusunda eşyalarınızı yerleştirebiliyor. Diğer dekorasyon uygulamalarından en büyük farkı ise Photo Measure Lite’i kullanabilmek için dekorasyon yapmak istediğiniz alanın fotoğrafını çekiyor olmanız! Evinizin dekorasyonunu yapmadan sonucun nasıl olacağını görebileceğiniz bu uygulamada dekorasyon alanının çıktısını alıp mail yoluyla başkalarıyla da paylaşabilirsiniz. Bu özellik de yeni bir eve taşınırken nakliye firmasına hangi mobilyanın hangi odaya bırakılacağı konusunda yardımcı olabiliyor ve sizin daha az yorulmanızı sağlıyor.

4. SnapShop Showroom

sss

Acilen bir eve çıkmanız gerekiyor ve henüz evinizin hiçbir eşyası yok… Hiç merak etmeyin, SnapShop Showroom uygulaması işin büyük kısmını oturduğunuz yerden halletmeniz konusunda size yardımcı olacak. Evinizde bulunan bir alanın fotoğrafını çektikten sonra evinize hangi eşyayı almak istediğinize, telefonunuzun ekranından mobilyayı koymak istediğiniz yerde görerek karar verebilirsiniz. İster mobilya, ister dekor eşyalarından beğendiğinizi sepetinize ekleyip uygulamanın anlaşmalı olduğu mağazalardan satın alabilirsiniz.

Bilgi Formu

İster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.