2017-07-31

Instagram’da Takip Edebileceğiniz 8 Dekorasyon Hesabı

Hayatımızın hemen hemen her alanında dijital dünyadan yararlanıyoruz. Örneğin mobil dekorasyon uygulamaları sayesinde ev dekorasyonu hakkında ilham alıyor ya da hayal ettiğimiz eve ulaşabilmek için ne gibi eklemeler yapmamız gerektiğini keşfediyoruz. Mobil dekorasyon uygulamalarına ek olarak Instagram’da takip edilebilecek dekorasyonu hesapları da yararlanabileceğimiz kaynaklar arasında yer alıyor. Ev dekorasyon fikirleri veren, güzel örnekler paylaşarak yepyeni ilham kapıları açan Instagram ev dekorasyonu hesaplarını sizler için derledik.

1. apartmenttherapy

Evinizi yeniden dekore edebilmek için ihtiyacınız olan her şey apartmenttherapy’de sizi bekliyor. Bu hesapta evinizi daha dikkat çekici kılacak aksesuarlardan mobilyalara pek çok öneri bulmanız mümkün.

2. dominomag

Evinizi daha şık ve sıcak kılacak ayrıntılarla dolu olan dominomag’in tüm önerilerini seveceğinize eminiz ama minimal tarzı sevenler bu hesaptaki önerilere ve fotoğraflara daha fazla bayılacaklar.

3. myinterior

Myinterior, evinizin dekorasyonu hangi tarzda olursa olsun size ilham olabilecek bir hesap. Dünyanın her yerinden, birbirinden şık evleri paylaşan bu profilde kendinizi yansıtacak önerilerle karşılaşacaksınız.

4. myscandinavianhome

İskandinavya’daki evlerin iç tasarımlarını paylaşan myscandinavianhome, genellikle beyazın tonlarında dekore edilmiş evleri sizinle buluşturuyor. Bir eve en yakışan rengin beyaz olduğunu düşünüyorsanız mutlaka takip etmelisiniz.

5. homepolish

“Dünyayı daha iyi bir yer yapmak” mottosuyla yola çıkan homepolish, Instagram hesabından paylaştığı basit ama etkileyici önerilerin yanında 500’ü aşkın iç mimarı da bünyesinde barındırarak evini yenilemek isteyenler için hizmete hazır.

6. westelm

Mobilyadan nevresim takımına, hediyelik eşyadan avizeye pek çok ürün satan bir marka olan Westelm’in Instagram sayfası, evinizi güzelleştirecek dekorasyon fikirleri ile dolu. Dilerseniz markanın internet sitesinden sipariş de verebilirsiniz.

7. homes

Homes, mükemmel dekorasyon önerilerinin yanında evlerin hayvanlarla daha güzel olduğu düşüncesini yansıtan bir hesap. Dekorasyon konusunda ilham olurken evin içerisindeymiş gibi görünen kedi ve köpeklerle de hayvan sahiplenmeye teşvik ediyor.

8. sweetelishome

Yerli bir hesap olan sweetelishome özellikle eski eşyaları “kendin yap” yöntemiyle yenilemek ya da bambaşka bir hale getirmek isteyenlerin takip etmesi gereken bir hesap.

Bilgi Formu

İster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.