TR

BİLGİ TALEP FORMU

Sınırlı Sayıda Lüks Bir Yaşam İçin Bilgi Talep Formunu Doldurun, Biz Sizi Arayalım

Daire Seçenekleri

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM.

Ege Yapı A.Ş. Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve EGE YAPI Çerez Politikaları‘nı okudum, onaylıyorum. Kişisel verilerim söz konusu Politikalar ’da belirtilen amaç ve şartlar çerçevesinde işlenebileceğini, aktarılabileceğini ve saklanabileceğini kabul ettiğimi beyan ederim.

“Çocukların yeşilin göbeğindeki mutluluk kahkahaları soyut değil, hakikattir…”

%75 yeşil alanla, endemik bir hayatta; ÇamlıYaka Konakları yeşil düşlerin kodlarını çözüyor, sükuneti yeniden tanımlıyor.

1 Karbondioksidi Kısa Sürede Oksijene Çevirirler Bir çam ağacı, 40 kişinin bir saatte ürettiği ve nefes verişiyle havaya saldığı karbondioksidi bir saat gibi kısa bir sürede oksijene çevirir.

2 Zararlı Gazları Emerler Bir çam ağacı günde yaklaşık 1.000 insana yetecek oksijen üretir. Bir hektarlık alanda bulunan çam ormanı ise yılda yaklaşık 30 tona yakın oksijen üretebilir. Ayrıca zararlı gazları emerek hava kirliliğini de azaltır.

3 Tozu Temizlerler Çam ağaçlarının tozu temizleme gücü çok yüksektir. Bir hektar çam ormanı yılda yaklaşık 40 ton tozu temizler. Bu da havadaki tozun yaklaşık %99 oranında azalması demektir.

4 Zorlu İklim Şartlarını Hafifletirler Ormanlar, bulundukları bölgede sıcaklığı düzenler ve bu sayede alanın yazın çok sıcak, kışın çok soğuk olmasını engellerler.

5 Daha Sessiz Bir Ortam Sağlarlar Gürültüyü bir duvar gibi engelleyen ormanlar, bulundukları bölgenin şehirden %50 daha sessiz olmasını sağlarlar.

6 Radyasyonu Emerler Ortamdaki elektromanyetik radyasyonu emer ve şehir ortamına göre %90 daha az radyasyonlu, yani çok daha sağlıklı alanlar sunarlar.

7 Toprak Kaymasını Azaltırlar Ormanlar, yağmur yağdığında suyun ağaç kökleri ile toprağa çekilip emilmesini sağlar, toprağı bir arada tutarlar. Bu sayede sel ve toprak kayması gibi doğal afetlerin görülme oranını azaltırlar.

1 / 7

HARİTADA GÖR YOL TARİFİ AL

Şehirden uzaklaşmadan doğaya yakınlaşmak Hem şehrin içinde hem de karmaşıklığın dışında olacağın bir karmada, gerçek mutluluk sizi bekliyor.

Bu kampanya daire bedelinin %30’u peşin, %20’si EGE YAPI bünyesinde 20 ay eşit taksitlerle, %50’si teslimde ödenecektir. Daireler stoklarla sınırlı olup Ege Yapı'nın kampanyada haber vermeden değişiklik yapma hakkı saklıdır. Görseller tamamen tanıtım ve bilgilendirme amaçlıdır.

*55.000 TL’ye varan indirim 4+1 dairelerde geçerlidir.

Merkez Mahallesi Çavuşbaşı Caddesi No:84 Çekmeköy - İstanbul

© Copyright 2019 ÇAMLIYAKA KONAKLARI
Ege Yapı, web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.