ÇamlıYaka Konakları

İster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

DÜŞÜNÜN, TÜM BEKLENTİLERİNİZİ KARŞILAYAN ÖZEL BİR YAŞAMIN MERKEZİNDESİNİZ VE ORASI SİZİN EVİNİZ. HAYALLERİNİZİN ESERİ

ÖRNEK EV VİDEO

VİLLA KONFORUNA SAHİP, ÖZEL BİR MİMARİDESİNİZ VE ORASI SİZİN EVİNİZ.

Yüksek kalite malzeme kullanımı ve usta işi bir estetikle, ÇamlıYaka Konakları’nın az katlı yatay mimarisinde lüks bir yaşam süreceksiniz.

ÇamlıYaka Konakları’nda, hem villa konforunu hem de özlemini duyduğunuz komşuluğun tanıdık mutluluğunu ailenizle birlikte yaşayacaksınız!

Uzmanlara göre doğal ortamlar psikolojik kaynaklarımızı yenilemede ve iyileştirmede çok daha iyi bir işleve sahip. Doğa ile 2 hafta iç içe olmak bile kendimizi daha canlı, daha enerjik ve daha mutlu hissetmemizi sağlıyor.

Araştırmalar sonucunda uzun süre doğada vakit geçiren ya da doğal bir yaşam süren kişilerin, ilişkilerinde ve iş yaşamlarında daha pozitif bir kişiliğe sahip olma eğilimi gösterdikleri görülmekte.

YOL TARİFİ AL

AVRASYA TÜNELİ

" + circleText + "
CER
İSTANBUL'A

Kampanya kapsamında %10 peşinat ödenecek olup, proje tesliminde %50 ara ödeme yapılacaktır. ÇamlıYaka Konakları projemizde bulunan bahçeli ve teraslı üniteler stoklarla sınırlı olup, Ege Yapı stokları satışa kapatma ve kampanyayı değiştirme hakkını saklı tutar.

Merkez Mahallesi Çavuşbaşı Caddesi No:84 Çekmeköy - İstanbul

© Copyright 2023 ÇAMLIYAKA KONAKLARI
Ege Yapı, web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.