BİLGİ TALEP FORMU

Sınırlı Sayıda Lüks Bir Yaşam İçin Bilgi Talep Formunu Doldurun, Biz Sizi Arayalım

Daire Seçenekleri

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM.

Ege Yapı A.Ş. Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve EGE YAPI Çerez Politikaları‘nı okudum, onaylıyorum. Kişisel verilerim söz konusu Politikalar ’da belirtilen amaç ve şartlar çerçevesinde işlenebileceğini, aktarılabileceğini ve saklanabileceğini kabul ettiğimi beyan ederim.

“Çocukların yeşilin göbeğindeki mutluluk kahkahaları soyut değil, hakikattir…”

%75 yeşil alanla, endemik bir hayatta; ÇamlıYaka Konakları yeşil düşlerin kodlarını çözüyor, sükuneti yeniden tanımlıyor.

1 Karbondioksidi Kısa Sürede Oksijene Çevirirler Bir çam ağacı, 40 kişinin bir saatte ürettiği ve nefes verişiyle havaya saldığı karbondioksidi bir saat gibi kısa bir sürede oksijene çevirir.

2 Zararlı Gazları Emerler Bir çam ağacı günde yaklaşık 1.000 insana yetecek oksijen üretir. Bir hektarlık alanda bulunan çam ormanı ise yılda yaklaşık 30 tona yakın oksijen üretebilir. Ayrıca zararlı gazları emerek hava kirliliğini de azaltır.

3 Tozu Temizlerler Çam ağaçlarının tozu temizleme gücü çok yüksektir. Bir hektar çam ormanı yılda yaklaşık 40 ton tozu temizler. Bu da havadaki tozun yaklaşık %99 oranında azalması demektir.

4 Zorlu İklim Şartlarını Hafifletirler Ormanlar, bulundukları bölgede sıcaklığı düzenler ve bu sayede alanın yazın çok sıcak, kışın çok soğuk olmasını engellerler.

5 Daha Sessiz Bir Ortam Sağlarlar Gürültüyü bir duvar gibi engelleyen ormanlar, bulundukları bölgenin şehirden %50 daha sessiz olmasını sağlarlar.

6 Radyasyonu Emerler Ortamdaki elektromanyetik radyasyonu emer ve şehir ortamına göre %90 daha az radyasyonlu, yani çok daha sağlıklı alanlar sunarlar.

7 Toprak Kaymasını Azaltırlar Ormanlar, yağmur yağdığında suyun ağaç kökleri ile toprağa çekilip emilmesini sağlar, toprağı bir arada tutarlar. Bu sayede sel ve toprak kayması gibi doğal afetlerin görülme oranını azaltırlar.

1 / 7

EGE YAPI

Gayrimenkul sektöründe ulusal ve uluslararası alanda edindiğimiz deneyimin ardından 2006 yılında temellerini attığımız Ege Yapı, yurt içi ve yurt dışında konut, ofis, otel, alışveriş merkezi ve eğitim kurumu gibi birçok projenin müteahhitlik ve gayrimenkul geliştirmeişlerini başarı ile gerçekleştirdi. Ege Yapı olarak insanların yaşamlarını kolaylaştıran ve daha iyi bir hayat kalitesi sunan ayrıcalıklı projeler geliştirmeyi kendimize görev edindik. Ülkemize ve gelecek nesillere olan sorumluluğumuzu yerine getirirken çağımızın evrensel koşullarına uyumlu, ülke kalkınmasına ve toplumun refahına katkıda bulunacak, istihdam olanağı sunacak projeler üretmeyi ve yatırımlar yapmayı hedefliyoruz.

Doğal kaynakların bizler için çok kıymetli birer hazine olduğu bilinciyle, projelerimizi sürdürülebilir çevre kavramının altında şekillendiriyoruz. Gerek mimari çözümlerde gerek yer aldığımız sosyal sorumluluk projelerinde sıradanlığın dışına çıkıyor, yaptığımız her işin alanında en iyisi olması için çalışıyoruz. Şehir merkezlerinde veya merkezlere yakın lokasyonlarda geliştirdiğimiz projeler ile sadece kendi projelerimize değil bulunduğumuz çevreye de değer katmayı ilke edindik. Şehirden kaçmak yerine şehri yaşamaya, ayrışmaya değil kimliğini koruyarak kalabalıklara karışmaya, kendi dünyanda değil çevrenle birlikte var olmaya, özünü kaybetmeden yenilenmeye ve gelişmeye, daha iyisi için çalışırken iyi olanı korumaya, en iyisine ulaşmanın taviz vermeden de mümkün olduğuna inanıyoruz.

Ege Yapı kurulduğu günden bu yana geliştirdiği, başta Türkiye’nin tüm fonksiyonları ile hayata geçen ilk karma yaşam projesi olma özelliğine sahip Batışehir olmak üzere Pega Kartal, İz Tower, İz Park, Shangri-La Bosphorus Hotel, Sheraton Grand Samsun Hotel gibi projeler ile toplamda 1 milyon m²’lik inşaatı başarı ile tamamlayarak hem yatırımcıların hem de iş dünyasının ilgisini çekti.

Ege Yapı olarak, son 4 yılda inşaatını tamamlayarak teslim etmiş olduğumuz toplam 1 milyon m² inşaat alanı ve satışı devam eden Kordon İstanbul, Cer İstanbul, Premium Ofis Beylerbeyi, ÇamlıYaka Konakları, projelendirme aşamasında olan Beyoğlu, Ataşehir, Çekmeköy projeleri ve inşaatı devam eden Maslak Square ile 2 milyon m²’lik inşaat alanına ulaşmış bulunuyoruz.
YOL TARİFİ AL

AVRASYA TÜNELİ

" + circleText + "
CER
İSTANBUL'A

Bu kampanyada daire bedelinin %30’u peşin, %10’u 12.ay, %10’u 24.ay, kalan %50 ise EGE YAPI bünyesinde 50 ay eşit taksitlerle ödenecektir. Bu kampanya başka bir satış kampanyası ile birleştirilemez. Daireler stoklarla sınırlı olup Ege Yapı'nın kampanyada haber vermeden değişiklik yapma hakkı saklıdır. Görseller tamamen tanıtım ve bilgilendirme amaçlıdır.

Merkez Mahallesi Çavuşbaşı Caddesi No:84 Çekmeköy - İstanbul

© Copyright 2019 ÇAMLIYAKA KONAKLARI
Ege Yapı, web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.