19.YY'DAN YARINLARA

PAHA BİÇİLMEZ BİR MİRASİster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Tarihi binaların aslına uygun restorasyonu, yeni binaların modern mimari yaklaşımla şehre kazandırılması ve sürdürülebilir tasarım anlayışıyla yorumlanması gibi konularda dünyadaki örnek projelerden biri olacak Cer İstanbul; tarihi silüete saygı, eski eserlerle ilişkiler ve mekanın ruhu gibi özellikler göz önüne alınarak büyük bir hassasiyetle geliştirildi.

TARİHİN KIYISINDA

PROJEYİ KEŞFET PROJEYİ KEŞFET

GEÇMİŞİN GÖRKEMİNDEN GELECEĞİN YAŞAMINA

CER İSTANBUL TANITIM FİLMİ

HAYATI ÖZEL YAŞAYIN

BAHÇELİ VE TERASLI SEÇENEKLER

Butik bir yaşamı kusursuz bir konforla yaşamanız için tasarlanan Cer İstanbul’un iç mimarisinde dünyaca ünlü ödüllü mimarların imzası var. Geniş cam cepheleriyle gün ışığını evin içinde yaşatan yapısal diliyle maksimum ferahlığın sağlandığı iç mekanlar, dünya standartlarında birinci sınıf malzeme kullanımı ve mükemmel işçiliğiyle de farklılaşıyor.

GALERİ

YAŞAM SEÇENEKLERİ

Tarihi yarımadanın kalbinde 1+1'den 6+1'e seçkin yaşam seçenekleri sunan Cer İstanbul, her anından keyif alacağınız lüks bir hayat, değerli bir gelecek sunuyor.

YAŞAM DETAY

LOKASYON HARİTASI

  • TÜMÜ
  • HASTANELER
  • ÜNİVERSİTELER
  • ALIŞVERİŞ VE YAŞAM
  • ULAŞIM

Kampanya kapsamında asgari %50 peşinat ödenecek olup, kalan bakiye Emlak Konut GYO A.Ş. bünyesinde 30 aya kadar vade farksız taksitlendirilecektir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Ege Yapı haber vermeden kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar.


© Copyright 2024 CER İSTANBUL
Ege Yapı, web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.