Cer İstanbul KonseptTANITIM VİDEOSUİster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

ZAMANSIZ

DOKUNUŞLAR

Tarihi Yarımada'nın eşsiz manzarasını içine çeken Cer İstanbul’un modern ve az katlı bir mimariye sahip cam cepheli yeni binalarında silueti bozmayacak bir yapı dili kullanılırken, tarihi binalar ise tamamen aslına uygun bir şekilde restore edilerek modern yaşam alanlarına dönüştürülüyor. Doğal ahşap ve taşın yer aldığı detaylarıyla da tarihin içinde zamansız bir duruş sergiliyor.

GEÇMİŞTEN GELECEĞE

GÖZ KAMAŞTIRAN

BİR GÜZELLİK

Tarihi dokusunun yanı sıra Marmara’nın mavisinden yeşiline, sahip olduğu güzellikleriyle de doğal bir zenginliğe ve manzaraya sahip.

HER SABAH İSTANBUL’A UYANMAK DERİN BİR NEFES ALMAK Toplam 40.000 m² alana sahip Cer İstanbul’da projenin 31.000 m²’lik çok büyük bir bölümü, doğanın ve tarihin tüm güzellikleriyle dolu, nefes alan, ferah yeşil alanlara ayrılıyor.

TARİHE VE İNSANA SAYGIYLA Bir zamanlar trenlerin bakım ve onarım için çekildiği Cer Atölyeleri, şimdi yepyeni yaşam projesi Cer İstanbul ile hayat buluyor ve tarihten aldığı ilhamla yüzyıllar boyu sürdürülebilecek bir kültürel hassasiyette hayatın çekim merkezi oluyor.

1 / 27

CER İSTANBUL TARİHİN GÖLGESİNDE
AZ KATLI
ÇOK DEĞERLİ BİR YAŞAM
KONSEPTİ İNCELE

CER İSTANBUL KEŞFET HIZLI MENÜ

LOKASYON HARİTASI

  • TÜMÜ
  • HASTANELER
  • ÜNİVERSİTELER
  • ALIŞVERİŞ VE YAŞAM
  • ULAŞIM

© Copyright 2024 CER İSTANBUL
Ege Yapı, web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.