EN

BİLGİ TALEP FORMU

TARİHİ YARIMADA'NIN KALBİNDE SINIRLI SAYIDAKİ 1+1'LERDEN 6+1'LERE UZANAN SEÇKİN YAŞAM ALTERNATİFLERİ...

KAMPANYALARDAN HABERDAR OLMAK İSTİYORUM.

Ege Yapı A.Ş. Kişisel Verilerin Korunması Politikası ve EGE YAPI Çerez Politikaları‘nı okudum, onaylıyorum. Kişisel verilerim söz konusu Politikalar ’da belirtilen amaç ve şartlar çerçevesinde işlenebileceğini, aktarılabileceğini ve saklanabileceğini kabul ettiğimi beyan ederim.

Yedikule Hisarı'nın yanı başındaki tarih,

nesilden nesile yaşanmaya devam edecek

Köklü bir kültürün izlerini taşıyan binlerce yıllık geçmişinde eşsiz hikayeler yaşatan tarihi yarımada... Dev imparatorlukların görkemiyle yükselen surlarda zamanın ruhunu yansıtan doğal bir güzellik. Tarihi dokusu olduğu gibi korunan yenilenerek geleceğe aktarılan paha biçilmez bir miras. Her detayıyla bir sanat eseri olarak tasarlanan çok özel bir yaşamı İstanbul’a ve gelecek nesillere armağan etmenin gururuyla;

ZAMANA, İNSANA VE TARİHE SAYGIYLA...

YOL TARİFİ AL

AVRASYA TÜNELİ

" + circleText + "
CER
İSTANBUL'A
SATIŞ OFİSİ Kennedy Cad. Bucakbaşı Sok. No:13, 34107
Yedikule / İstanbul
444 5 343

Bu kampanyada daire bedelinin %5’i peşin, her 6 ayda bir %10 olacak şekilde 4 ara ödeme (6, 12, 18, 24. aylar), kalan bakiye firma bünyesinde 40 ay 0 faiz olarak kullandırılacaktır. 50 ay 0 faiz kampanyasında ise, %30 peşin, 12. ve 24. aylarda %10 ara ödeme, kalan bakiye firma bünyesinde 50 ay 0 faiz olarak kullandırılacaktır. Görseller tamamen tanıtım ve bilgilendirme amaçlı olup daireler stoklarla sınırlıdır. Ege Yapı'nın kampanyada haber vermeden değişiklik yapma hakkı saklıdır.

© Copyright 2020 CER İSTANBUL
Ege Yapı, web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.