Cer İstanbul Proje
İster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

EKSİKSİZ BİR

SERVİS ANLAYIŞI

REZİDANS DAİRELER DETAY

SERVICED APARTMENTS DETAY

TİCARİ ÜNİTELER DETAY

LOFTLAR DETAY

REZİDANS DAİRELER DETAY

SERVICED APARTMENTS DETAY

TİCARİ ÜNİTELER DETAY

LOFTLAR DETAY

CER İSTANBUL

Dünyaca ünlü gayrimenkul grubu Capitaland’ın Amerika, Asya-Pasifik, Avrupa ve Ortadoğu’daki 25’ten fazla ülkede hizmet veren grubu Ascott, özel yaşamlara 5 yıldızlı hizmetler sunan butik markası The Crest Collection’ın dillere destan servis anlayışıyla; ilk defa Türkiye’de, Cer İstanbul’da!

VIP TRANSFER

CER İSTANBUL GERÇEK
İSTANBUL'UN
TAM KALBİ
İstanbul’un her noktasına kolaylıkla ulaşabileceğiniz merkezi konumuyla Cer İstanbul; dilerseniz deniz, dilerseniz karayolu, dilerseniz toplu taşıma alternatifleriyle zengin bir ulaşım ağının; yakın çevresinde bulunan eğitim kurumları, hastaneler, alışveriş merkezleriyle de hayatın tam merkezinde yer alıyor.

SOSYAL TESİS

CER İSTANBUL SİZE
ÖZEL
KEYİFLER
Cer İstanbul’un hemen önünde yer alan sahil yolu üzerindeki 30 km’lik alanda yapacağınız bir yürüyüş ya da koşuyla; keyifli bir bisiklet turuyla, gün ışığı alan kapalı yüzme havuzunda hissedeceğiniz suyun dinlendirici etkisiyle; geleneksel Türk hamamı, SPA ve buhar odası keyfiyle kendinizi ödüllendireceksiniz.

RESEPSİYON/DANIŞMANLIK HİZMETİ

CER İSTANBUL EKSİKSİZ
BİR SERVİS
ANLAYIŞI
Cer İstanbul’un sunduğu profesyonel hizmetlerle, ayrıcalıklı bir yaşamın tüm kolaylıkları bir telefon kadar yakınınızda olacak.


© Copyright 2024 CER İSTANBUL
Ege Yapı, web sitesinde her türlü bilgiyi ve görseli değiştirme, düzeltme ve yayınlama hakkını saklı tutar.