2018-02-06

2018’de Etkisini Kaybedecek 4 Dekorasyon Trendi

Dekorasyon trendlerini yakından takip ediyor ve bu doğrultuda evinizi dekore ediyorsanız, yeni yılın geldiğini evinizde de hissetme zamanı geldi de geçiyor! 2018’de sıklıkla göreceğimiz dekorasyon trendlerinin ardından bu yıl popülerliğini kaybedecek dekorasyon trendleriyle karşınızdayız. Şimdi, etkisini yitirecek dekorasyon ögelerinden yola çıkarak evinizi güzelleştirecek 2018 dekorasyon trendlerini keşfetme zamanı!

1. 2018 Açık Raflara Karşı Pek Sevecen Değil!

Özellikle salon, mutfak gibi alanları minimalist stil doğrultusunda dekore ederken sık sık kullanılan açık rafları bu yıldan itibaren mutfaklarda daha az görmeye başlayacağız. Evinizdeki mutfak dolapları sizin için yeterli değilse ve rafa ihtiyacınız varsa açık olmayan, kapaklı ve daha korunaklı rafları ya da duvara monte edebileceğiniz küçük dolapları kullanabilirsiniz. Eğer mutfağınızda yeterli alan varsa uygun bir yere ayaklı mutfak dolabı koyarak mutfak eşyalarınızı buraya yerleştirebilirsiniz.

2. Akkor Ampullere Elveda

Akkor ampuller fazla enerji tüketimine neden oldukları için son yıllarda pek tercih edilmiyor. Siz, ev dekorasyonunda nostaljik izler görmeyi seviyorsanız aydınlatma ürünü olarak akkor ampul kullanmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Fakat çokça uygulanacak gibi gözüken 2018 dekorasyon fikirleri bu düşüncenizi değiştirmenizi sağlayabilir çünkü bu yıl aydınlatma konusunda daha görünmez olmak trend! Avizelere yerleştirilmiş ampuller ile aydınlatma sağlamaktansa duvara monte edilen LED’ler ile ışıktan yararlanmak bu sene çokça görebileceğimiz bir uygulama olacak.

3. Boş Duvarları Doldurulmayı Bekliyor

Tablolar, çerçeveler içerisindeki fotoğraflar… Duvarlar, ev dekorasyonu için oldukça önemli ve kullanışlı alanlar. Bu nedenle duvarlarınızı boş bırakmadığınızı tahmin edebiliyoruz ama 2018 bu yaptığınızdan çok daha fazlasını istiyor; birkaç çerçeveyle duvar süsleyerek oluşturulan minimal etki gücünü kaybediyor! Bunun yerine eklektik dekorasyon uygulamalarında örneklerini sık gördüğümüz bol çerçeveli, tablolu duvarlar hayatımıza giriyor.

4. 2018 Renkli Bir Yıl Olacak

Siyah ve beyazın birbirine çok yakıştığı, ev dekorasyonunu çok hoş gösterdiği bir gerçek fakat 2018 sadece bu iki renkten ibaret olmayacak. Çünkü 2018 dekorasyon önerileri; sarı, mavi, kırmızı gibi canlı renklere yer vermeniz gerektiğini söylüyor. Eğer eviniz siyah ve beyaz ağırlıklı dekore edilmişse bu canlı renkleri dekorasyon ürünleri sayesinde yaşam alanınızla buluşturabilirsiniz.

Information Form

You can contact us at any time by filling out the form to obtain information about our projects, either face-to-face in our sales offices or online at our digital sales office.