2017-10-18

Antre de Eve Dahil: Şık Bir Antre İçin 4 Dekorasyon Fikri

Salon, yatak odası, çocuk odası… Evinizdeki her odayı özenle dekore ediyor ve huzurla yaşayabileceğiniz alanlar oluşturuyorsunuz. Peki, evinize girer girmez hoş bir antre ile karşılaşmak istemez misiniz? Bunu kim istemez ki? İşte, evin diğer alanları kadar dekorasyonuna önem verilmeyen ama hem size kendinizi iyi hissettirecek hem de misafirlerinizi büyüleyecek antre dekorasyon fikirleri:

Özel Bir Duvar Kağıdından ya da Farklı Bir Duvar Boyasından Yararlanın

Vintage picture frame on baroque style wallpaper.

Aslında antreyi de evinizin diğer odaları gibi özel bir alan olarak görmelisiniz. Nasıl ki salonunuzun ya da çocuklarınızın odasının duvarları için duvar rengi seçiyorsanız antreniz için de aynı şeyi yapmalısınız. Fakat seçim aşamasına geçmeden önce, duvar kağıdı ya da duvar rengi nasıl seçilir sorusunun cevabını bilmiyorsanız öncelikle bu konuyu incelemenizi öneririz.

Oturacak Bir Alan Oluşturun

modern house entrance hall with tiled floor and bench,

Eğer yeterli alanınız varsa evinizin girişine bench, berjer ya da birkaç puf koyabilirsiniz. Bu sayede antreniz hem işlevsel hem şık hem de daha renkli bir hal alacaktır. Koyacağınız mobilyanın tarzına uygun bir halı seçimi yaparak alanın dekorasyonunu daha güçlü kılmanız da mümkün.

Yardımcı Ürünleri Hafife Almayın

Antreye koyacağınız büyük bir ayna, hem alanı daha büyük göstermenizi hem de daha hoş bir ortam oluşturmanızı sağlayabilir. Ayrıca ışıklandırma için olduğu kadar ev dekorasyonu için de vazgeçilmez parçalardan olan lambaderler bu alanda yardımcılarınızdan biri olabilir. Eğer antreniz darsa ve lambader için yeterli alanınız yoksa, abajur seçiminizi dekorasyon tarzınıza uygun ama daha dikkat çekici bir alternatiften yana kullanabilirsiniz.

Renk Katmayı Unutmayın

Bir evi renklendirmenin en doğal yolu, ev bitkileri ve çiçeklerden yararlanmaktır. Antrenize koyacağınız bir bitki ya da çiçekle bu alanı bambaşka bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca hoş çerçeveler ile astığınız aile fotoğrafları ya da tablolar da evin girişini renklendirmek için mükemmel çözümler.

 

Information Form

You can contact us at any time by filling out the form to obtain information about our projects, either face-to-face in our sales offices or online at our digital sales office.