2016-12-17

“A+ Ofis” çalışan motivasyonunu artırıyor!

Teknolojinin hayatımızın bir parçası haline gelmesi ve Y ile Z kuşaklarının çalışma ortamından beklentilerinin farklılaşması ofis ihtiyaç ve kullanım alışkanlıklarında da büyük bir değişime yol açtı. Artık çalışanların hayatını kolaylaştıran, teknolojiyle entegre olabilen A+ ofisler trend!
İş dünyasının ihtiyaçlarını karşılayan bu ofisler akıllı uygulamaları ve hizmetleriyle şirket sahipleri ile çalışanlara beklentilerinden fazlasını sunuyor.

23

A+ ofisler neler sunuyor?

Şirket sahipleri ve ofis çalışanları gündelik yaşamda ihtiyaç duyduğu tüm aktiviteleri A+ ofislerde gerçekleştirebiliyor. A Plus ofisler, şirketlere ve çalışanlara değer katıyor. A+ ofisler; akıllı bina teknolojileri, güvenlik, concierge hizmetleri, restoran ve kafeleri, toplantı salonları, resepsiyon gibi birçok hizmet sunuyor.

Kendinizi ayrıcalıklı hissedin

Ege Yapı’nın İzpark ve Batışehir projelerindeki A+ ofisleri de farklı ihtiyaçlara çözüm buluyor. A+ ofislere A+ özellikler katan Ege Yapı, şirket sahipleri ve çalışanlar için akıllı ofisler sunuyor. Mesela iş görüşmeniz için önemli bir misafiriniz gelecekse, Batışehir projesinin A+ ofisinde bulunan şehir otelinde ağırlayabilirsiniz.

24Bunun dışında restoran ve kafelerde dünya mutfaklarının en lezzetli yemeklerini tadabilir, açık- kapalı otoparkları kullanabilir, resepsiyon hizmetinden yararlanabilir, yüksek standartlara sahip teknik donanıma sahip toplantı odalarında görüşmelerinizi yapabilir, son teknolojiye sahip güvenlik sistemleriyle işinizi güvenle yapabilirsiniz.

Batışehir Ofis
İzPark Ofis

Information Form

You can contact us at any time by filling out the form to obtain information about our projects, either face-to-face in our sales offices or online at our digital sales office.