2017-07-11

Dünyanın En Stil Sahibi 7 Oteli

Evimizi daha şık bir hale getirmek için iç mimarlardan, tasarım sitelerinden ev dekorasyon fikirleri alıyor ve belki de aylarca süren çalışmalar yapıyoruz. Bazı zamanlarda, belki tatil belki de iş amacıyla dünyanın dört bir yanına seyahat edebiliyor ve içerisinde yaşamaktan mutlu olduğumuz evlerimizden uzak kalabiliyoruz. Bu durumlarda, tarzımıza uyum sağlayan otellerde konaklamak ise en çok istediğimiz şeylerden biri oluyor. İşte, belki bir gün konaklayabileceğiniz ve evinizde hissettiğiniz mutluluğu size hissettirebilecek dünyanın en stil sahibi otelleri:

1. Kapadokya Cave Suites Otel - Türkiye

kcs

Doğa harikalarından oluşmuş bir şehir olan Nevşehir’de bulunan Kapadokya Cave Suites Otel, mağaranın içerisinde yer alan bir otel. Göreme Vadisi manzarasında gün doğumunu ve batımını izleyebileceğiniz bu otelin dekorasyonu da tabii ki yerel dokulardan yardım alınarak yapılmış.

2. Perivolas Santorini - Yunanistan

ps

Eğer şıklığın anahtarının sadelikte olduğunu düşünüyor ve tarzınızı sadelikten aldığınız güçle yansıtıyorsanız Yunanistan’ın Santorini adasında bulunan Perivolas Santorini tam size göre olabilir. Bembeyaz duvarları bulunan odalarında pek eşya yok. Hatta çoğu odasının çok küçük olduğu bile söylenebilir, ama camı açtığınızda masmavi bir deniz size selam veriyor.

3. Coqui Coqui Tulum - Meksika

cct

Meksika’nın geçmişin izleriyle dolu bölgesi Tulum, sadece tarihiyle değil Karayip Denizi’nin sunduğu turkuazla da büyüleyici bir yer. Bulunduğu bölgenin ruhunu yansıtabilecek bir şekilde dekore edilen Coqui Coqui Tulum Hotel’de beyaz renk ve hasır dekoratif ürünler özellikle dikkat çeken, otele stil kazandıran detaylar arasında yer alıyor.

4. Pedras Salgadas Spa & Nature Park - Portekiz

pss

“Camdan doğayı görmek yetmez. O çimlere basmalı, çiçeklere dokunmalıyım.” diyenlerdenseniz Portekiz’in Porto şehri tam olarak size bunu sunacak ekolojik bir otelle sizi karşılıyor. Ağaç evlerde unutamayacağınız bir konaklama deneyimleyeceğiniz bu otelin tamamen cam olan bir duvarından yemyeşil yaprakların rüzgârda dalgalanmasını görmek ise size huzur verecek.

5. Kakslauttanen Arctic Resort - Finlandiya

kar

Her tarafı camdan oluşan bir oda hayal edin. Şimdi bu odanın Finlandiya’da beyazlar içinde olduğunu da hayalinize ekleyin. Büyüleyici bir ortamda, unutulmaz bir tatil sunacak bu igloo evler, Kuzey Işıklarını izleyebileceğiniz, büyüleyici bir konaklama seçeneği.

6. Montana Magica Lodge– Şili

mml

Konforlu bir şekilde doğanın tam kalbinde konaklamak isteyenlerin hayran kalacağı bir otel Montana Magica Lodge. Volkan patlaması nedeniyle oluşmuş doğal bir kalıntıya inşa edilen otelin dışı da içi de yemyeşil. Otelin dekorasyonu da doğayla uyum içerisinde olacak şekilde yapılmış. Ahşap mobilyalar bile başlı başına bu otele hayran kalmanız için yeterli.

7. Çırağan Kempinski İstanbul – Türkiye

cki

Kendi evinizi bir saray olarak görüyor ve kalacağınız otelde de bunu hissetmek istiyorsanız İstanbul’un en harika manzarasını size sunacak olan Çırağan Kempinski İstanbul tam size göre. Türkiye’nin en ünlü otelleri sıralamasında birinci olan Çırağan Kempinski İstanbul’un sadece manzarası değil, hizmeti de sizi sultanlar gibi hissettirecek.

Information Form

You can contact us at any time by filling out the form to obtain information about our projects, either face-to-face in our sales offices or online at our digital sales office.