2018-05-16

Cer İstanbul’da Ev Sahibi Olmak İçin 5 Neden

Geçen yılların daha da önemli kıldığı Yedikule, İstanbul’un en dikkat çekici semtlerinden biri. Emlak Konut güvencesi ile Yedikule’de hayata geçirilecek Ege Yapı projesi Cer İstanbul ise sizi zamansız bir İstanbul deneyimine davet ediyor. Şimdi, yeni projemizi yakından tanımanızı sağlayacak, Cer İstanbul’da ev sahibi olmak için 5 nedeni sizinle paylaşalım.

1. Kelimeleri Kifayetsiz Bırakan Bir Manzara
Kim deniz kıyısında yaşayıp denizin sunduğu o müthiş huzurdan nasiplenmek istemez ki? Cer İstanbul, sunduğu deniz ve Adalar manzarası ile hayallerinizi gerçekleştirebilecek bir proje. Diğer bir deyişle Cer İstanbul’da ev sahibi olarak sizin de deniz kıyısında yaşayanların bildiği şeyleri yaşamanız, her gününüzü keyifli ve huzurlu bir şekilde geçirmeniz mümkün.

2. Merkezi Bir Konum
Geçmişin ve bugünün buluşma noktası olan Tarihi Yarımada’nın Yedikule semtinde bulunan Cer İstanbul için “Her yere yakın.” dersek abartmış olmayız. İster toplu taşıma ile ister özel aracınızla gideceğiniz hemen her yere kolaylıkla ulaşım imkânı sunan bir noktada yer alan Cer İstanbul; Avrasya Tüneli’ne 2 kilometre, Marmaray Kazlıçeşme İstasyonu’na 800 metre, D-100 Karayolu’na 4 kilometre, Yenikapı Feribot İskelesi’ne ise 3.4 kilometre uzaklıkta bulunuyor.

3. Tarihle İç İçe Bir Proje
Bir zamanlar trenlerin bakım ve onarım için çekildiği nokta olan Cer Atölyeleri, şimdi yepyeni bir yaşam projesi olan Cer İstanbul ile aslına sadık kalınarak restore edilecek ve ihtişamı yüzyıllar sürecek bir hayatın çekim merkezi olacak. İstanbul’a ve Tarihi Yarımada’nın silüetine saygılı bir şekilde inşa edilecek Cer İstanbul’daki tüm yapıların en fazla zemin +3 yüksekliğe sahip olması ise tarihi atmosferin zarar görmesini engelleyecek. 40 bin m²’lik proje alanının yaklaşık 31 bin m²’si ise peyzaj alanı olarak düzenlenecek. Peyzaja bırakılan bu alanda; geçmişin geleceğe anlatımı için Yedikule Cer Atölyeleri dönemine ait tarihi lokomotifler, avadanlıklar, vinçler, özel ekipmanlar ve tren rayları kullanılacak. Böylece alan bir “açık hava sergisi” gibi düzenlenecek. Tarihi konseptin peyzaj ögelerine yansıtılması tarihe verilecek değeri gösterir nitelikte. Yani Cer İstanbul’da geçirdiğiniz her gün bir zaman yolculuğu niteliğinde.

4. Her Yaşam Tipine Uygun Daire Seçenekleri
İster tek yaşayın ister geniş bir aileniz olsun, Cer İstanbul’da yaşam tipinize uygun daireyi bulmakta hiç zorlanmayacaksınız. 1+1’den 6+1’e kadar, 63 m² ila 348 m² arasında değişen farklı yaşam alanlarına sahip rezidans daireler sunan Cer İstanbul; lüks otel hizmetli apart üniteleri ve seçkin lezzetlerin sunulacağı restoranları da içerisinde barındırıyor.

5. Sosyal Aktivite Alanları
Spora gitmek için yaşam alanınızdan uzaklaşmanıza gerek yok! Cer İstanbul; 700 m²’lik sosyal tesisinde yer alan ve son teknolojiye sahip spor ekipmanları ile donatılmış fitness salonu, gün ışığını içeriye alan kapalı yüzme havuzu, sauna ve buhar odalarının yanı sıra projenin hemen önünde yer alan 30 kilometrelik yürüyüş yolu ve bisiklet alanlarına olan yakınlığıyla da sosyal yaşamınızın kalitesini artıracak.

Cer İstanbul hakkında detaylı bilgiye www.ceristanbul.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Information Form

You can contact us at any time by filling out the form to obtain information about our projects, either face-to-face in our sales offices or online at our digital sales office.