Ege Yapı’nın “Ömre Bedel” Yeni Projesi ile En Prestijli Bölgeler Artık Çok Yakın!

2017-04-21

Ege Yapı’nın “Ömre Bedel” Yeni Projesi ile En Prestijli Bölgeler Artık Çok Yakın!

Yalnızca şehirle değil, aynı zamanda doğayla da iç içe yaşama şansı sunan Ege Yapı, yepyeni bir proje ile İstanbul’un keyfini çıkarmanızı sağlayacak. Kağıthane ve Maslak’ın tam ortasında bulunan Ege Yapı’nın ömre bedel yeni projesi Kordon İstanbul lansmana özel fırsatlarla satışa çıktı.1+0’dan 4+1’e kadar bahçeli veya teraslı olmak üzere farklı seçeneklerde 559 evin yanı sıra 55 mağazanın yer alacağı proje oldukça ses getirdi. Peki, bu yeni projenin önemi ve avantajları neler?

İstanbul’un Yenilenen Yüzü İçerisindeki Huzur

Osmanlı döneminde harika bir dinlenme ve eğlenme alanı olan Sadabad Deresi bölgesi, bilinçsiz kentleşme nedeniyle geçmişteki çekiciliğini kaybetmişti. İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yeni şehir yapılanması dahilinde oluşturulan projelerle yeniden İstanbul’un önemli ve dikkat çekici alanları arasına girmeye hazırlanan Sadabad Deresi ve çevresi, şehrin hem modern hem de sakinleştirici noktalarından biri olacak. Osmanlı su kemerleri, dinlenme alanları ile yürüyüş ve bisiklet yolları eşliğinde İstanbul’daki yeşil ve mavinin buluştuğu alanlardan biri olmaya hazırlanan bu alan, şehrin merkezinde doğayla buluşabileceğiniz bir noktaya dönüşüyor. Ege Yapı’nın yeni projesi Kordon İstanbul ile yemyeşil ormanların ve su canlılarının yaşayacağı tertemiz Sadabad Deresi’nin vereceği huzuru yaşamaya hazır mısınız?

ege-yapi-omre-bedel

Dokuz kilometrelik yeşil koridora komşu: Kordon İstanbul

Sadabad Deresi ıslah projesi tamamlandığında kesintisiz yürüyüş ve bisiklet yollarının yanı sıra pek çok spor alanıyla da aktif yaşamın merkezi olacak. Eyüp ve Sarıyer’deki ormanları, yeşil bir koridor eşliğinde Haliç ile buluşturmayı amaçlayan projeyle bu bölge yemyeşil bir ekolojik alana dönüştürülecek. Tamamlandığında yeşilin ve mavinin tarihi dokuyla modern doku arasında bağlantı oluşturduğu 9 kilometrelik kesintisiz bir yeşil koridor ortaya çıkmış olacak.

Kolay Ulaşım Mümkün

Kordon İstanbul Maslak, Levent, Mecidiyeköy, Etiler, Taksim gibi önemli semtlere kolaylıkla ulaşım imkanı sunuyor. Özel aracınız ile istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabilmenizi sağlayacak bir lokasyona sahip olan proje, E5 ile E6 gibi ana arterlere kolay ulaşımı ve düzenli ulaşım planlarıyla dikkat çekiyor. Levent’e 9 dakika, Mecidiyeköy’e 10 dakika, Maslak’a 5 dakika, Taksim’e 5 dakika ve Beşiktaş’a ise sadece 17 dakikada rahatlıkla ulaşmanız mümkün. Atatürk Havalimanı’na ise sadece 25 dakikalık küçük bir yolculuğun ardından ulaşabileceksiniz.

Toplu Taşıma ile de Çok Cazip

Yeni proje, özel araç sayesinde yakalayabileceğiniz rahatlığı toplu taşımada da size sunuyor. Yeni açılacak Kağıthane Metrosu ve Ayazağa Havaray, yeni projeye sadece birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Ayrıca projenin önünden geçecek olan dekovil hattı da ulaşımı oldukça kolaylaştıracak.

Pek Çok Alışveriş Merkezine Ulaşım İmkanı

Sadabad Deresi ve çevresinin geçmişteki ihtişamını tekrar kazandıracak İstanbul Büyükşehir Belediyesi çalışmaları ile bütünleşen yeni projede, yeşil ve mavinin buluştuğu huzurlu alanlar kadar alışveriş yapabileceğiniz önemli merkezler de sizi bekliyor. Evinizden çıktığınızda özel aracınızla 9 dakikada Kanyon Alışveriş Merkezi’ne ulaşabilirsiniz. Axis Alışveriş Merkezi’ne ise sadece 3 dakikalık bir yürüyüşün ardından varmanız mümkün. Kısacası Kordon İstanbul sayesinde Avrupa Yakası’nın her yeri size daha yakın olacak!

Information Form

You can contact us at any time by filling out the form to obtain information about our projects, either face-to-face in our sales offices or online at our digital sales office.