Hayal Gibi Gerçek: 240 Ay Vade ile Sizin de Batışehir’de Bir Eviniz Olsun!

2017-02-02

Hayal Gibi Gerçek: 240 Ay Vade ile Sizin de Batışehir’de Bir Eviniz Olsun!

Ev sahibi olmak, ister yalnız ister ailenizle yaşıyor olun, günümüzün hayat şartlarında kendinizi güvende hissetmenizin başlıca koşullarından biridir. “Elbette ev almak istiyorum.” diyorsanız size oldukça güzel bir haberimiz var.

Gayrimenkul sektöründe banka kredili satın alımlarda en uzun vade 120 ayken, gerçekten kira öder gibi ev sahibi olmayı mümkün hale getirmek için vade süresi tam 240 aya uzatıldı. Kimilerinin ayrıcalıklarla dolu bir yaşam, kimilerinin gelecek için kârlı bir yatırım amacıyla tercih ettiği, Türkiye’nin tüm fonksiyonları ile hayata geçen ilk karma yaşam projesi Batışehir’de bu tarihi fırsat ile 385.000 TL’den başlayan fiyatlarla daire sahibi olmak çok daha kolay. Hemen taşınabileceğiniz veya kiraya verebileceğiniz bahçeli, teraslı veya normal kat evlere sadece %5 peşinat ve tam 240 ay vade 0,79 kredi oranıyla adeta kira öder gibi ev sahibi olabilirsiniz. Bu ödeme planlarına ek olarak, 120 ay için 0,45 kredi oranı, 60 ay için ise %0 faiz fırsatı da özel ödeme planları arasında.

Her Şeyin Yanı Başınızda Olduğu Şehir: Batışehir

21

Batışehir, sadece dış mimarisi ile değil; tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak geniş sosyal yaşam alanlarıyla da diğer yaşam projelerinden ayrışıyor. 1+0’dan 5+1 dublekslere kadar hemen teslim daire seçenekleri, A+ ofisler, ticari üniteler, içinde bulundurduğu Türkiye’nin öncü eğitim kurumlarından bir okul, 121 mağazalı alışveriş caddesi, Four Points by Sheraton Oteli, ilk serviced apartments konseptli Radisson Blu Residence’ı, okulu, koşu parkurları, spor salonları, açık ve kapalı yüzme havuzları, sosyal tesisleri, kendi toplu taşıma hattı, geniş peyzaj alanları ile Batışehir’de herkes hayatı dolu dolu yaşıyor. Şehrin tüm olanaklarından faydalanarak kalabalıktan, ulaşım probleminden uzakta ve yeşille iç içe bir yaşam, Batışehir’de mümkün.

Batışehir’de Hayat Standardı Çok Yükseklerde

Büyük şehirlerde yaşamanın en büyük zorluklarından biri olan ulaşım problemi Batışehir’de yok. Batışehir;

ws

● Atatürk Havalimanı’na yaklaşık 10 dakika mesafede,
● TEM Otoyolu’ndan direkt girişe sahip konumda,
● TEM Otoyolu-Vatan Caddesi kesişiminde,
Üstelik içinde hayvanat bahçesi, botanik bahçesi, spor alanları, yürüyüş ve bisiklet yolları bulunacak olan Esenler’de yeni kurulacak dünyanın en büyük şehir parkının hemen yanı başında yer alıyor.

Ev almak isteyenler için şimdiye kadar gayrimenkul sektöründe görülmemiş 20 yıl vade imkânı kesinlikle kaçırılmayacak bir fırsat. Batışehirli olmak için artık çok daha fazla sebebiniz var. 240 ay vade ve hemen tapu hemen teslim fırsatı ile Batışehir’den ev alma imkânı ise bu nedenler arasında en yeni ve cazip olanı. Detaylar için sizi www.egeyapi.com’a bekliyoruz.

Information Form

You can contact us at any time by filling out the form to obtain information about our projects, either face-to-face in our sales offices or online at our digital sales office.