İlkbahar ve Yaz Ege Yapı ile Yaşanır

2018-05-16

İlkbahar ve Yaz Ege Yapı ile Yaşanır

Parıldayan güneşi görüp mutlu olmamak mümkün mü? İlkbahar ve yaz mevsimlerinde çoğu insanın içinden dışarı çıkıp keyifli vakit geçirmek gelse de şehrin kalabalığı ya da gitmek istediğiniz yerlerin uzaklığı, bu planın gerçekleşmesine engel olabiliyor. Ama Ege Yapı projelerinin birinde yaşıyorsanız ilkbahar ve yaz mevsimlerini dilediğiniz gibi yaşayabilirsiniz. Üstelik bunu yapabilmek için yaşadığınız yerden uzaklaşmanıza da gerek yok! Nasıl mı? Anlatalım…

Bahçe Keyfi Yapın
Yemyeşil bahçenizde çiçeklerin mis kokuları eşliğinde vakit geçirmek gibisi var mı? Geniş ailenizi veya arkadaşlarınızı çağırıp keyifli vakit geçirebileceğiniz bahçeniz, ilkbaharı ve yazı en güzel yaşayabileceğiniz noktalardan biri. Batışehir’de yaşam şeklinize uygun, bahçeli daire seçenekleri ile mevsimin tadını çıkarmak işten bile değil!

Balkondan Baktığınızda Eşsiz Bir Manzara ile Karşılaşın
“Şehrin ve Yapıların Üzerimizde Nasıl Bir Etkisi Var?” yazımızda da bahsettiğimiz gibi doğa bizi rahatlatan, huzur oranımızı artıran bir unsur. Kordon İstanbul’daki evinizin balkonunda çayınızı ya da kahvenizi içerken, rengârenk peyzaj alanlarının yanı sıra suyun kıyısında ömre bedel bir manzara, şehrin merkezinde doğa ile buluşmanızı ve mevsimi daha güzel yaşamanızı sağlayacak. Ayrıca dilerseniz Kordon İstanbul’un yapay gölet manzaralı kabanalarında da dinlendirici ve huzurlu zaman geçirebilirsiniz.

Spor Yaparak Zinde Kalın
Spor yapmak istiyor ama evden çıkıp spor salonuna gitme fikri bile sizin için yorucu geliyorsa o halde Kordon İstanbul ve Batışehir’deki spor alanlarını çok seveceksiniz demektir! Yoga ve pilates alanı, tenis kortu, açık ve kapalı yüzme havuzu, özel ekipmanların bulunduğu fitness salonu, koşu parkuru, bisiklet yolları, futbol sahası hatta Batışehir’deki mini golf alanı… Ege Yapı projeleri sayesinde evinizden uzaklaşmadan spor yapıp zinde kalmanız ve günün stresini atmanız mümkün!
2

Çocuklarınız da Mevsimi Yaşasın
Doğa dışında ilkbahar ya da yazın geldiğini haber veren kaynaklardan biri de elbette çocuklar! Bu mevsimlerde oyun oynayan, kahkahaları etrafı saran çocuklarınız dışarıda oynarken gözünüz arkada kalmasın! Çünkü Ege Yapı projelerinde mahalle kültürü hâlâ devam ediyor. Çocuklarınız dışarıda arkadaşlarıyla oyun oynayabilir, sizinle birlikte spor yapabilir, Kordon İstanbul’da bulunan Çocuk Oyun Atölyesi’nde ya da açık ve kapalı oyun alanlarında yaşıtlarıyla güzel vakit geçirebilir.

Ege Yapı’da Seçeneğiniz Bol
Bahçeniz, balkonunuz ya da terasınızda vakit geçirmeyi sevdiğinizi biliyoruz, ama bazen evden uzaklaşmak da isteyebilirsiniz. Bu durumda bir karma yaşam projesi olan Batışehir’de bulanan kafeler ve restoranlarda vakit geçirebilirsiniz ya da Kordon İstanbul’da yaşıyorsanız Kordon Life Club’da pek çok hobinize zaman ayırabilirsiniz. Açık hava sinemasından karaoke odasına, müzik stüdyosundan kapalı sinema odasına kadar birbirinden güzel hobi alanları Kordon İstanbul’da sizi bekliyor. Eğer yaşam alanınızın dışına çıkmak istiyorsanız da hiç sorun değil! Çünkü Kordon İstanbul ve Batışehir, şehrin birçok noktasına kolaylıkla ulaşmanızı sağlayacak bir konumda bulunuyor.

Batışehir hakkında detaylı bilgi: www.batisehir.com
Kordon İstanbul hakkında detaylı bilgi: www.kordonistanbul.com

Information Form

You can contact us at any time by filling out the form to obtain information about our projects, either face-to-face in our sales offices or online at our digital sales office.