Konforunuza Değer Veren Bir Proje: Batışehir

2018-07-17

Konforunuza Değer Veren Bir Proje: Batışehir

Evinizin yaşam şeklinize uygun büyüklükte ve merkezi bir konumda olmasını istemek hakkınız. Bu özelliklere sahip bir eve sahip olsanız bile şehir yaşamında isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı karşılarken zorlanabilirsiniz. Örneğin spor alanlarının ya da alışveriş yapacağınız noktaların evinize yakın bir konumda olmaması, şehir yoğunluğunda zaman kaybetmenize, dolayısıyla da kendinize daha az zaman ayırmanıza neden olabilir. Oysa bir Ege Yapı projesi olan Batışehir, yanı başınızda olmasını istediğiniz her şeyi size merkezi bir konumda sunuyor. Konut, ofis ve rezidans gibi farklı yaşam seçenekleri bulunan Batışehir’in olanakları; projeyi, konforuna önem verenlerin gözdesi yapıyor.

Farklı Konut Tarzları, Yüksek Konfor

Batışehir’de 1+0’dan 5+1’e kadar farklı daire tipleri bulunuyor. Bu sayede Batışehir’de yaşam tarzınıza uygun olan daireyi bulmakta hiç zorlanmıyorsunuz. Bisiklet yolu, koşu parkuru, basketbol, futbol, tenis ve mini golf sahası, açık ve kapalı yüzme havuzları, meditasyon alanları ve fitness salonu, yaşam alanınızdan uzaklaşmadan spor yapmanızı sağlayan noktalar. Bunların yanı sıra Batışehir’in Alışveriş Caddesi sayesinde ihtiyacınızı karşılayabilecek pek çok dükkânı bir arada bulabiliyorsunuz. Direkt TEM Otoyolu’na açılan özel giriş ve çıkışları ise Batışehir’i İstanbul’un pek çok noktasına yakın kılıyor. Bu arada çocuğunuzun hangi okula gideceği konusunda hiç endişelenmenize de gerek yok: Batışehir projesi, Doğa Okulları sayesinde çocuğunuzun evinin yanı başında iyi bir eğitim almasını sağlıyor.

Batışehir Premium Rezidans’taki Her Şey Seçkin Bir Yaşam İçin

Batışehir Premium Rezidans, 407 dairesi ile ayrıcalıklı bir hayat isteyenlere konforlu bir yaşam alanı sunuyor. Merkezi ısıtma-soğutma, vale hizmeti, lobi, açık-kapalı otopark ve kat bahçeleri gibi ayrıcalıkların yanı sıra Batışehir Premium Rezidans’ta 7/24 Concierge Hizmeti sunuluyor. Bunların dışında gıda alışverişinden kuru temizlemeye; sinema, tiyatro, restoran rezervasyonlarından fatura ödemeye kadar pek çok organizasyon hizmetinden yararlanmanız da mümkün. Oyun ve parti odalarını, spor alanlarını, hatta maç ve sinema odasını bünyesinde barındıran Premium Lounge ise zamanınızı keyifli ve verimli şekilde geçirmeniz için hizmete hazır!

Batışehir, İş Hayatının da Kalbi

Batışehir, farklı ihtiyaçlara hitap eden A+ ofis seçenekleri ile uluslararası kurumsal şirketlerin yanı sıra küçük ya da orta ölçekli işletmelerin de ihtiyaçlarını karşılıyor. Uluslararası kurumsal şirketler için tasarlanmış ofisler 380m²’den 750m²’ye kadar, tam katlı farklı seçenekler sunabiliyor. Daha küçük ölçekli işletmeler ise 77m²’den başlayan ofis seçeneklerini tercih edebiliyor. Kat bahçeleri, yüksek teknik donanımlı toplantı odaları ve resepsiyon hizmetinin yanında ofise gelen misafirleri ağırlamak için Alışveriş Caddesi’nde yer alan, dünya mutfağından lezzetler sunan restoranlar ve projenin içerisinde bulunan otel de Batışehir’i özel kılıyor. Tam TEM Otoyolu ve E-5 kesişiminde bulunan konumu sayesinde hem özel araçla ulaşımı hem de toplu taşıma ile ulaşımı mümkün kılan Batışehir’in bir diğer avantajı da kapalı otoparkında her ofise özel park alanları ayrılması oluyor. Yani eğer Batışehir ofisinde iseniz aracınızı nereye park edeceğinizi düşünmenize hiç gerek yok!

Batışehir hakkında detaylı bilgiye www.egeyapi.com/batisehir adresinden ulaşabilirsiniz.

Information Form

You can contact us at any time by filling out the form to obtain information about our projects, either face-to-face in our sales offices or online at our digital sales office.