2017-06-02

Kordon İstanbul’da Ev Sahibi Olmak İçin 4 Neden

Ege Yapı’nın yeni projesi Kordon İstanbul, şehre yeni bir soluk getiriyor. Hem doğayla hem de şehirle iç içe olma şansını yakalayabileceğiniz Kordon İstanbul’da yaşamak için neden çok! Siz yine de bu nedenleri bir de bizden okumak isterseniz işte karşınızda, Kordon İstanbul’da yaşamak için 4 neden:

1. Muhteşem Bir Manzara

mb

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yeni şehir yapılanması ile yepyeni bir yüze kavuşacak olan Sadabad Deresi bölgesinin tadını, Kordon İstanbul’da dairesi olanlar çıkaracak. Yemyeşil ağaçlar ve çimenlerle kaplı Kordon İstanbul’da rengarenk, mis kokulu çiçekler arasında doğa yürüyüşleri yapabilir, mavi ve yeşilin buluşmasına evinizden şahit olabilirsiniz. Kim camdan baktığında doğayla buluşmak ve evinin penceresini açtığında doğanın mis kokusuyla güne enerjik başlamak istemez ki?

2. Merkezi Lokasyon

Birçok önemli lokasyona uzak kaldığımız için hemen hepimiz günün önemli sayılabilecek bir bölümünü ulaşıma ayırıyoruz. Yani bir yerden başka bir yere gitmek için bazen saatlerimizi veriyoruz. Ancak Kordon İstanbul’un lokasyonu sayesinde her yer size yakın hale gelecek. Kordon İstanbul’da ev sahibi olarak Maslak, Levent, Nişantaşı, Mecidiyeköy, Beşiktaş gibi semtlere kısa sürelerde ulaşma imkanı bulacak ve zamandan tasarruf edebileceksiniz. Maslak ve Kağıthane’nin ortasında konumlandırılmış olan Kordon İstanbul, TEM ve E-5 bağlantısının yanı sıra metro ve havaraya olan yakınlığıyla da dikkat çekiyor. Projenin bir diğer cazibe noktası ise bölgenin gelişiminde büyük rol oynayacak tarihi Haliç-Kemerburgaz Dekovil Hattı’nın Kordon İstanbul’un hemen önünde olması. Santral İstanbul’dan başlayıp Cendere Yolu’nu izleyerek Kemerburgaz’a ulaşması planlanan 25 kilometre uzunluğundaki Dekovil Hattı’nın Cendere Durağı’nı kullanıp dilediğiniz her yere kolayca ulaşabileceksiniz. Gitmek istediğiniz yere daha kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlayacak bir çok alternatif sizi bekliyor.

3. Aradığınız Tüm Sosyal Olanaklar

at

Kordon İstanbul sayesinde sadece bir eviniz olmuyor. Aynı zamanda pek çok sosyal olanağa da sahip oluyorsunuz. Tüm sosyal olanakların bir arada buluşması size hem zaman kazandırıyor hem de pek çok aktivite arasından istediğinizi seçip istediğiniz zaman dahil olmanıza imkan tanıyor. Havuzdan sanat atölyelerine, müzik stüdyosundan spor salonuna kadar pek çok olanağın sunulduğu Kordon İstanbul, sosyal yaşamın farklı alanlarından hoşlananları mutlu etmeye hazır.

4. Hayalinizdeki Daireyle Kavuşma Şansı

Tek başınıza da yaşıyor olabilirsiniz, geniş ailenizle de… Hayalinizdeki daire 1+0 da olabilir, 4+1 de… Kordon İstanbul’da hayalinizdeki daireyi bulmama ihtimaliniz yok. Pek çok daire tipine sahip olan Kordon İstanbul, geniş pencereleri sayesinde güneş ışığından daha çok yararlanmanızı sağlayacak bu sayede mutluluğun ve huzurun anahtarına da sahip olacaksınız.

Information Form

You can contact us at any time by filling out the form to obtain information about our projects, either face-to-face in our sales offices or online at our digital sales office.