2017-07-11

Kordon İstanbul’da Yaşayanların Yapabilecekleri 5 Mükemmel Aktivite

Oturduğumuz ev çok merkezi bir yerde olabilir. İş yerimiz de evimizin hemen yanı başında yer alabilir ama konu kendimize zaman ayırmaya gelince şehrin yoğunluğundan şikayetçi olmaya başlıyoruz. Spor yapmak için gittiğimiz spor salonlarına, çocuklarımızı götürdüğümüz oyun alanlarına ya da sinemalara ulaşmak için adeta bir maceraya atılıyoruz. İşte, karma yaşam bu gibi sorunlarımızı ortadan kaldırarak sadece yaşadığımız evi değil, kendimizi daha iyi hissetmek için yaptığımız aktiviteler için özel alanlar da barındırıyor.

Ege Yapı’nın yeni projesi Kordon İstanbul, Kağıthane ve Maslak’ın buluşma noktasında yer alarak hem İstanbul’un pek çok önemli noktasına sizi kısa sürede ulaştırıyor hem de birçok aktivite alanı sunarak hobilerinize zaman ayırmanıza olanak sağlıyor. Kordon İstanbul’un avantajları sayesinde hem sağlıklı hem de eğlenceli bir yaşam mümkün hale geliyor.

1. Yürüyüş, Koşu ve Bisiklet Sürme

ykb

Rengarenk çiçeklerle süslenmiş Kordon İstanbul’da kuşların cıvıltıları arasında yürüyüş yapabilir, koşabilir ya da bisiklet sürebilirsiniz. Üstelik bu aktiviteleri gerçekleştirmek için ne Kordon İstanbul’un dışına çıkmanız ne de kapalı bir alana girmeniz gerekiyor. Kordon İstanbul’un içerisinde yer alan özel bisiklet ve yürüyüş yolları sayesinde doğanın kalbinde, sağlıklı vakit geçirebilirsiniz.

2. Yoga ve Pilates

yvp

Doğayla iç içe yürüyüş yapabileceğiniz zen, renk ve aromatik bahçelerden yemyeşil çimenlerle kaplı yoga alanlarına, muhteşem gölet manzarasına sahip gazebolardan açık hava sinemasına, ağaç evlerden şömineli oturma alanlarına kadar pek çok ayrıcalıklara sahip Kordon İstanbul’da aileniz ya da arkadaşlarınızla birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz. Ayrıca spor salonunda bulunan pilates alanı da son yılların popüler ve oldukça yararlı sporu pilatesi yapmanıza olanak sağlayacak.

3. Yüzme ve Fitness

yvf

Yürüyüş ve açık hava spor alanlarının yanı sıra, sauna, buhar odası, hamam ve kapalı yüzme havuzunda sağlıklı bir yaşam için yeni bir başlangıç yapmanın keyfini yaşayacaksınız. Ayrıca sosyal tesislerde bulunan spor salonunda fitness yapabilir ve tüm spor aletlerinden yararlanabilirsiniz.

4. Tüm Hobileriniz!

th

Kordon İstanbul’da bulunan Kordon Life Club sayesinde hobilerinize zaman ayırmak için şehrin kalabalığına karışmak zorunda kalmayacaksınız ve trafikte zaman harcamak gibi sorunlarınız ortadan kalkacak. Kordon Life Club’da müzik stüdyosundan ailece güzel zaman geçirebileceğiniz karaoke odasına, kütüphaneden resim çizebileceğiniz sanat atölyelerine kadar pek çok özel alan bulunuyor. Ayrıca dilerseniz sinema salonlarında ne zamandır izlemek istediğiniz bir filmi arkadaşlarınız ya da ailenizle izleyebilir ya da toplantı odalarında iş arkadaşlarınızla bir araya gelip yepyeni fikirler üretebilirsiniz.

5. Çocuklarınız da Kordon İstanbul’da Mutlu Olacak

ckim

Kordon İstanbul sizin yaşam alanınız olduğu kadar çocuğunuzun da yaşam alanı. Yepyeni hobiler edinebilmesi ve yaşıtlarıyla birlikte gelişimine katkı sağlayacak şekilde zaman geçirmesi oldukça önemli. Açık hava oyun alanlarının yanı sıra, Kordon İstanbul projesinin sunduğu olanaklar arasında yer alan Çocuk Oyun Atölyesi’nde keyifli ve eğlenceli zaman geçirmesini sağlayacak. Sanata olan ilgisini artıracak pek çok aktivite onları bekliyor.

Kordon İstanbul hakkında detaylı bilgi www.kordonistanbul.com sitesinde.

Information Form

You can contact us at any time by filling out the form to obtain information about our projects, either face-to-face in our sales offices or online at our digital sales office.