2018-07-09

Kordon İstanbul’un Yaşamınızı Tatile Çevireceğinin 4 Kanıtı

Tatil; planları aylar öncesinden yapmaya başlanan, gelmesi iple çekilen ve adeta yenilenilen bir dönem. Peki, hiç bitmesini istemediğiniz tatilinizin kısa bir dönemi kapsaması yerine yaşamınızı tatile çevirmeye ne dersiniz? Kira öder gibi ev sahibi olabilmeniz için düzenlediği kampanyalar ile bilinen Ege Yapı, Kordon İstanbul kampanyası ile yaşamınızı tatile çevirmenizi sağlıyor. İşte, bunun 4 kanıtı:

1. Spor Yapacak Vaktiniz Bol

Yoğun iş temposu ve şehir trafiği, istediğiniz her an spor yapmanıza izin vermeyebilir. Tatilde ise zamanınız ve imkânınız bol olduğundan dilediğiniz gibi spor yapabilirsiniz. Kordon İstanbul projesinde yer alan spor tesisleri sayesinde de kendinizi tatildeymiş gibi özgür hissedebilirsiniz. Bisiklet yolları, koşu ve yürüyüş parkurları, yemyeşil çimenlerde mis kokulu çiçeklerin süslediği meditasyon alanları, yüzme havuzu, fitness salonu… Gün içerisinde istediğiniz zamanda spor yapmakta, kendinize vakit ayırmakta özgürsünüz!

2. Her Gün Mükemmel Bir Manzara Sizinle

Şehir yaşamında doğa ile buluşmanın, güzel manzaraların keyfini çıkarmanın zor olduğunu; ama tatillerin size bu fırsatı verdiğini düşünebilirsiniz. Ancak Kordon İstanbul’da yaşıyorsanız mükemmel bir manzarayla buluşmak ve tatil atmosferini hissetmek için belirli bir döneme ihtiyacınız yok. Evinizde olduğunuz her gün sizin için tatil gibi! Sadabat Deresi ile yemyeşil ağaçlar ve rengârenk çiçeklerle oluşturulmuş peyzajın birleşmesiyle oluşmuş güzel manzaralar her zaman sizinle! Dilerseniz gölet manzaralı gazebolar sayesinde keyfinizi katlayabilirsiniz.

3. Aileniz ve Arkadaşlarınızda Tatil Havasında Bir Yaşam

Aileniz ya da arkadaşlarınızla aktivitelere katılmak için yaşadığınız yerden çıkmanıza da tatili beklemenize de gerek yok. Açık hava sinemasından müzik stüdyosuna, sanat atölyesinden karaoke odasına kadar pek çok olanak, sevdiklerinizle keyifli vakit geçirmek için sadece tatili beklemeyin diye Kordon İstanbul’da.

4. Çocuklarınız Her Zaman Mutlu

Kordon İstanbul, sizi ve arkadaşlarınızı düşündüğü kadar çocuklarınızı da düşünüyor. Tatilde dilediği gibi oyun oynayan çocuklarınız, Kordon İstanbul’un açık hava oyun alanları ve sanata olan ilgilerini artıracak çocuk oyun atölyeleri sayesinde yaşıtları ile birlikte her zaman güzel vakit geçirebilecekler.

Kordon İstanbul’un hayatınızı tatile çevirecek fırsatı ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için www.kordonistanbul.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Information Form

You can contact us at any time by filling out the form to obtain information about our projects, either face-to-face in our sales offices or online at our digital sales office.