2017-07-31

Premium Ofis Beylerbeyi’nde Ayrıcalıklarla Dolu Bir İş Hayatı!

Günümüzün büyük bir kısmını çalıştığımız yerde, ofislerde geçiriyoruz. Bu nedenle evde yakaladığımız huzuru ofislerde de yakalayabilmek için ofis dekorasyonuna önem vermekte haklıyız. Fakat ofiste huzurlu ve konforlu olabilmek için sadece ofis dekorasyonu yeterli değil. Size dilediğiniz huzurlu ofis ortamını ve ayrıcalıklı ofis deneyimini sunacak yepyeni proje ise Premium Ofis Beylerbeyi. Ege Yapı’nın yeni projesi Premium Ofis Beylerbeyi’nin size sunacağı ayrıcalıklar bu yazıda!

Mükemmel Lokasyon

İstanbul Anadolu yakasının tarihi ve köklü semti Beylerbeyi’nde bulunan Premium Ofis Beylerbeyi, sahile sadece 1.6 km uzaklıkta bulunuyor. Bu da öğle arasında veya iş çıkışında deniz havası almak ya da kafe, restoranlarda arkadaşlarıyla vakit geçirmek isteyen ofis çalışanları için mükemmel bir ayrıcalık anlamına geliyor. Güzel bir manzara eşliğinde vakit geçiren çalışanların motivasyonları ise tabii ki olumlu yönde etkileniyor, verimlilik artıyor.

Kolay Ulaşım

Beylerbeyi Ofis Premium çok merkezi bir noktada bulunuyor. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ne, Burhaniye metrobüs durağına, D100 Karayolu’na, TEM Otoyolu’na, 3. Çevreyolu’na ve otobüs duraklarına çok yakın bir yerde bulunan Premium Ofis Beylerbeyi, Anadolu yakasında ulaşımı pek çok alternatifle sağlayabildiği gibi Avrupa yakasına ulaşımı da çok kolaylaştırıyor.

İhtiyacınızı Karşılayacak Ofisler

Ofis hayatında çalışanlar ne çok küçük ne de ihtiyaçlarından büyük ofis isterler. 8.045 metrekare ofis alanı bulunan Premium Ofis Beylerbeyi’nde 200 metrekareden 565 metrekareye kadar farklı büyüklüklerde ofisler bulunuyor. Açılabilir yekpare pencereleri sayesinde havadar bir ofis ortamı sunan Beylerbeyi Ofis Premium’da çalışanları bekleyen bir diğer şey ise ferah bir çalışma ortamı. 4 metreye varan tavan yüksekliği ile ofiste olduğunuzu unutmanız bile mümkün.

Üç bloktan oluşan, hayal ettiğiniz çalışma atmosferini size sağlayacak ve 2018 yılı Mart ayında teslimatı gerçekleştirilecek olan Premium Ofis Beylerbeyi hakkında bilgi almak için 0850 222 53 43 numaralı telefonu arayabilir ya da Ege Yapı’nın web sitesinde bulunan form aracılığıyla bilgi talep edebilirsiniz.

Information Form

You can contact us at any time by filling out the form to obtain information about our projects, either face-to-face in our sales offices or online at our digital sales office.