Şehrin İçinde Ama Şehir Karmaşasından Uzak Yaşamak

2017-02-03

Şehrin İçinde Ama Şehir Karmaşasından Uzak Yaşamak

Şehir hayatını bırakıp köye yerleşmek ve şehir hayatının zorlukları gibi konuları sıkça duyar olduk. Kalabalık, trafik sıkışıklığı, ulaşım sorunu ve stres, şehir hayatının dezavantajlarının başında geliyor. Peki, hem şehir içinde hem de bu karmaşadan uzak bir hayat sürmek mümkün değil mi?

1

Karma Yaşam Projeleriyle Yenilenen Hayatlar

Yukarıdaki soruya “mümkün” cevabını vermek ütopya değil; gerçek. Şehirde yaşamak için doğadan kopmayı ya da bu karmaşanın göbeğinde bocalamayı tercih etmek zorunda değilsiniz.

Örneğin Ege Yapı’nın Batışehir projesindeki 1+0’dan 5+1 dublekslere kadar konutlar ve A+ ofisler, 121 mağazalı alışveriş caddesi, Four Points by Sheraton oteli, serviced apartments konseptli Radisson Blu Rezidansı, koşu parkurları, Türkiye’nin öncü eğitim kurumlarından bir okulu, spor salonları, açık ve kapalı yüzme havuzları, sosyal tesisleri, kendi toplu taşıma hattı, geniş peyzaj alanları ile hem yeşille iç içe hem de şehrin tüm olanaklarından en iyi şekilde yararlanacağınız bir yaşamı vadediyor.

Ege Yapı’nın hayata geçirdiği bir diğer projesi Pega Kartal ise İstanbul’un her geçen gün değerlenen Kartal ilçesinde, nefis Adalar manzarası, metronun hemen yanındaki konumu, 1+1’den 4+1’e uzanan daire seçenekleri, yeşil alanları, sosyal tesisleri, kafeleri, restoranları, yürüyüş yolları ile alternatif bir yaşamı mümkün kılıyor.

Şehirli Olmak Sadece Şehirde Yaşamak Demek Değildir

Belki iş nedeniyle belki çocuğunuz daha iyi eğitim görsün diye belki de dilediğiniz zaman sinemaya gitme ya da kültürel aktivitelere katılma lüksü nedeniyle şehirde yaşamayı tercih etmiş olabilirsiniz. Bu isteklerinizin hepsi de haklı sebeplere dayanıyor. Öyleyse her gün toplu taşıma araçlarına olan uzaklıktan, istediğiniz zaman evden çıkıp yeşiller içinde yürüyüş yapamamaktan, aynı zamanda kafelerde arkadaşlarınızla sosyalleşememekten yakınmanıza gerek yok. Tüm fonksiyonları bir arada bulunduran karma yaşam projelerinden ev almak, sadece daire sahibi değil; yepyeni bir yaşam tarzına da sahip olmak demek. Sizi içeriye davet edelim.

Information Form

You can contact us at any time by filling out the form to obtain information about our projects, either face-to-face in our sales offices or online at our digital sales office.