2018-05-16

Sevmekte Haklıyız! Çam Ağaçlarının ve Ormanların Sunduğu Faydalar

Yeşilin verdiği huzurdan yararlanmak için siz de hafta sonunu iple çekenlerden misiniz? “Şehrin ve Yapıların Üzerimizde Nasıl Bir Etkisi Var?” yazımızda da bahsettiğimiz gibi ağaç bakımından zengin bölgelerde huzur oranı daha yüksek oluyor. Peki, plan yapmadan doğayla buluşmaya, doğanın kalbinde yaşamaya ne dersiniz? Ege Yapı’nın Çekmeköy’deki  yeni projesi ÇamlıYaka Konakları, çam ormanının yanı başında, huzur dolu bir yaşam vadediyor.

Şu anda ön talep toplayan ÇamlıYaka Konakları, İstanbul’un gelişmeye devam eden ve planlı bir şekilde büyüyen ilçesi Çekmeköy’de hayata geçecek. Müstakil bahçeli ve teraslı lüks evlerden oluşacak olan ÇamlıYaka Konakları, şehirden uzaklaşmadan, doğa ile iç içe olmak isteyenlerin adresi olacak.

Yüksek kalitedeki bir yaşam için ideal bir nokta olan Çekmeköy; metro hattı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne olan yakınlığı ile dikkat çekiyor. Bu ulaşım seçeneklerinin yanı sıra ÇamlıYaka Konakları; Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 22 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakikalık mesafede bulunuyor. Çevresinde, çocuklarınızın gidebileceği pek çok özel okul veya devlet okulu seçeneği olan ÇamlıYaka Konakları; az katlı oluşu, özgün mimarisi, projenin önünde üst segment markaların olacağı ticari alanları ve sosyal alanları ile bölgede fark oluşturacak bir proje.

Bölgedeki merkezi konum ve sosyal olanaklar her proje için çok önemli olsa da lüks site hayatını, villa konforundaki evlerinde yaşamak isteyenler için en doğru adres olan ÇamlıYaka Konakları’nı diğer projelerden ayıran ve özel yapan özelliklerinden biri, özgün mimarisi dışında, çam ormanlarının yanı başında ve sınırlı sayıda yaşam için tasarlanmış olması. Peki, verdiği huzura ek olarak çam ağaçlarının ve ormanların faydaları nelerdir? Şimdi, sundukları faydalar doğrultusunda ormanların önemini incelemenin zamanı!

Detaylı bilgi almak ve ön talep oluşturmak için ÇamlıYaka Konakları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Information Form

You can contact us at any time by filling out the form to obtain information about our projects, either face-to-face in our sales offices or online at our digital sales office.