Doğa bizi çağırıyor!

2016-12-18

Doğa bizi çağırıyor!

Herkes lokasyonuyla, ulaşım avantajlarıyla, sosyal donatılarıyla beklentilerine yanıt veren bir yaşam kurmak istiyor. Unutmamak gereken, bu yaşamın sadece evimizde kurulmadığı...
İstanbul’un yeşil alanlarına saygı gösteren, ormanları “yeni” ve “akıllı” hayatlarla birarada yaşatabilsek ve bunu gerçekten talep etsek... İnsana ve doğaya saygılı projelerin sayısını her geçen gün artırsak...
Ormanlar, sadece şehirlerin değil, dünyanın nefes kaynakları... Ormanlar yoksa şehirler yok, dünya yok, biz yokuz... Bu farkındalık, küresel ısınmanın çepeçevre sardığı dünyamızda öyle değerli ki.

villa

Doğada “duyarlı” yaşamlar…

İstanbul yenilenirken, bu güzel şehri yaşayan ve yaşatanlar olarak ortak bilinçle hareket edebilsek... Çevreye duyarlı konut projelerinin sayısının artması hepimizin dileği ve elbette mümkün.
Ege Yapı işte bu sese kulak veriyor. Doğaya iz bırakan sosyal sorumluluk projeleriyle adından söz ettirirken, Batışehir projesinde çevre dostu yatırımlarını hayata geçirdi.
Diğer yandan şehir yaşamından kopmadan doğaya dönmek isteyenlerin çağrısına da yepyeni bir projeyle sesleniyor.
Çekmeköy’de oksijen deposu ormanların arasında yeşilin her tonuna ve doğal hayatın tüm seslerine hâkim bir projenin kapılarını açıyor. Günümüzün “akıllı yaşam” ihtiyacını Casper ile yaptığı işbirliğiyle yine gayrimenkul sektöründe farklı bir projeye imza atıyor.

Information Form

You can contact us at any time by filling out the form to obtain information about our projects, either face-to-face in our sales offices or online at our digital sales office.