2018-07-14

Küçük Evlerde Kurtarıcı Olacak Depolama Fikirleri

Eşyanızı saklamak için eviniz küçük geliyorsa bu durum, depolama için yeterli alanınız olmadığını kanıtlamanın yanı sıra evinizin düzenli görünmesini de engelliyor demektir. Hem evinizin daha düzenli görünmesi için hem de fazla eşyayı saklamak için pratik depolama fikirlerinden yardım alabilirsiniz. Şimdi, evde depolama alanları oluşturmanıza yardımcı olacak fikirleri paylaşmaya başlayalım.

Aslında Kapıların Üstleri Mükemmel Depo Alanları

Eviniz ne kadar küçük olursa olsun, eşya depolama için her zaman bir çözüm vardır. Kapıların üstündeki kullanılmayan alanlar da bu söylediğimizin bir kanıtı! Kapı üstlerine, alanın boyutuna uygun dolaplar monte ettirerek evinizde yeni bir depolama alanı oluşturabilirsiniz. Eğer bu alanlara dolap monte ettirmek istemezseniz geniş raflardan yararlanabilirsiniz. Böylece alana yerleştirmek istediğiniz ürünleri saklama kutularına koyduktan sonra rafa yerleştirerek dekorasyon odaklı depolama çözümlerinden birini hayata geçirmiş olursunuz. Bu arada eğer balkonunuz varsa oraya da dolap monte ederek ekstra bir depolama alanına sahip olabilirsiniz.

Raflara Evinizin Her Alanında Yer Verebilirsiniz

Raflara sadece kapıların üst kısımlarındaki boşlukta değil, evinizin her duvarında ve her alanında yer verebilirsiniz. Raflar; salon, oturma ve yatak odalarının yanı sıra özellikle dolapları az olan ve harici bir dolap koymak için alan olmayan banyo ve mutfak depolama çözümleri arasında da yer alıyor. Banyodaki raflara temizlik ürünlerinizi ya da havlularınızı yerleştirebilirsiniz.

Tercihinizi, Depolama Alanı Olabilecek Ürünlerden Yana Kullanın

Evinizde yer vereceğiniz bir ürün, depolama için de alan kazandırabilir! Örneğin banyonuza ayna alacaksanız aynalı banyo dolaplarını tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra antrenizde hem ayakkabılık hem de askılık alanları olan portmantoları kullanabilirsiniz. Konu yatak odaları olunca yatak odası depolama çözümleri arasında en fazla tercih edilen bazalar, küçük evlere büyük çözümler sunan fikirler arasında yer alıyor. Eğer salonunuz ya da oturma odanız için bir depolama fikri arıyorsanız depolama alanlı masaları değerlendirebileceğiniz gibi açıldıklarında depolama alanı sunan koltuk takımlarını da tercih edebilirsiniz.

Information Form

You can contact us at any time by filling out the form to obtain information about our projects, either face-to-face in our sales offices or online at our digital sales office.