Camliyaka Konaklari Hakkında

ÇamlıYaka Konakları Konut Projesi Hakkında | Ege Yapı

Gayrimenkul sektörünün öncü ve yenilikçi firmalarından Ege Yapı tarafından Anadolu Yakası’nın gözde yaşam bölgesi Çekmeköy’de, 19 bin metrekare alan üzerinde geliştirilen ÇamlıYaka Konakları projesi Çam ormanlarının yanı başında, %75’i yeşil alan olarak tasarlandı.

Sınırlı sayıda konut ile gerçekleştirilen proje, İstanbul’un en huzurlu yaşam bölgelerinden Çekmeköy’ün merkezinde, çam ormanlarının hemen yanı başında, şehirden uzaklaşmadan doğayla iç içe, lüks bir yaşam sunuyor. ÇamlıYaka Konakları, özgün bir mimariye sahip, az katlı, %75 yeşil alanıyla çam ormanlarının yanında, müstakil bahçeli ve teraslı evlerden oluşan, içerisinde üst segment markaların yer alacağı ticari alanlar ve sosyal alanları ile bu bölgede fark oluşturuyır.

Lüks site hayatını villa konforundaki evlerde yaşamak isteyenler için bulunmaz bir fırsat oluşturan proje, sadece 4’er katlı bloklarda 46 konut ve cadde mağazalarından oluşuyor. 169 m² ila 321 m² arasındaki 3+1, 4+1 veya 5+1 tipi dairelerde, her birinin müstakil bahçe kullanımı ya da geniş terasları bulunuyor. Sosyal yaşam açısından da zengin bir konsepte sahip olan ÇamlıYaka Konakları’nda, günlük ihtiyaçların karşılanabileceği alışveriş caddesinden restoran ve kafelerine, spor merkezinden açık havuzlara, yürüyüş parkurlarından bisiklet yollarına kadar rengarenk bir yaşam sunuluyor.   

Hızlı ve planlı bir şekilde kentleşen ancak İstanbul’un dört mevsim doğayla iç içe kalmayı başarmış ayrıcalıklı bölgelerinden biri olarak göze çarpan Çekmeköy’de yükselen ÇamlıYaka Konakları, yüksek yoğunluktaki ormanların getirdiği huzur ile şehirden uzaklaşmadan doğaya yakınlaşmayı vadediyor.

ÇamlıYaka Konakları, Kavacık ve Ümraniye Plazalar bölgesine yakın olması ve kolay ulaşımının yanı sıra, Kuzey Marmara Otobanına olan direkt ulaşımı sayesinde 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü üzerinden İstanbul’un iş merkezleri Levent ve Maslak’a da rahat bir erişim imkânı sunuyor. ÇamlıYaka Konakları ayrıca Şile Otobanına 4 dk, inşa edilen Bostancı – Dudullu ve Üsküdar – Sultanbeyli metro hatlarına yaklaşık 7 dk, Buyaka AVM, Meydan AVM veya IKEA gibi alışveriş alanlarına yaklaşık 12 dk, inşa edilen Ataşehir Finans Merkezi’ne 20 dk ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 30 dk mesafeye sahip.

Lokasyon

İstanbul / Türkiye

Fonksiyon

Konut, Ticari Üniteler

İnşaat Alanı

33.261,20 m²

Tamamlanma Tarihi

2021

Bilgi Formu

İster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.