Kordon Istanbul Hakkında

Kordon İstanbul Konut Projesi Hakkında | Ege Yapı

KORDON İSTANBUL’da doğanın

her rengine yeniden hayran kalacaksınız.

Ege Yapı, Maslak ve Kâğıthane’nin buluşma noktasında, yeniden canlanan Sadabad Deresi’nin kıyısında Kordon İstanbul projesini hayata geçirdi. Toplam 2 etap ve 10 bloktan oluşan 1+0’dan 4+1’e kadar bahçeli veya teraslı olmak üzere farklı formatlarda 559 konutun yanı sıra 55 mağazanın yer aldığı Kordon İstanbul’da konutların büyüklükleri 41 metrekare ile 226 metrekare arası değişiyor.

İstanbul’un yıldızı parlayan ve her geçen gün değeri artan bölgesinde geliştirilen proje, sosyal donatıları, yeşil alanlarının çokluğu, ulaşım olanaklarının çeşitliliği ile yatırımcısına büyük bir kazanç vadediyor. Maslak ve Kâğıthane’nin buluşma noktasında yer alan Kordon İstanbul, farklı konseptlerdeki bahçeleri, peyzajında bulunan yapay gölet manzaralı kabanaları ile dikkat çekiyor.

Metro ve Havaray hatları, E5 ile E6 gibi ana arterlere kolay ulaşımı ve düzenli ulaşım planlarıyla fark yaratan Kordon İstanbul, Levent’e 9 dakika, Mecidiyeköy’e 10 dakika, Maslak’a 5 dakika, Taksim’e 5 dakika ve Beşiktaş’a ise sadece 17 dakikada rahatlıkla ulaşılabilen lokasyonu ile ön plana çıkıyor. Kordon İstanbul sosyal imkanları dışında yakın çevresindeki üniversiteler, hastaneler ve alışveriş merkezlerinin yakınlığı ile İstanbul’un merkezinde yaşamanın ayrıcalığını gerçek anlamda hissettiriyor.

Doğayla iç içe yürüyüş yapabileceğiniz yollarının yanı sıra zen, renk ve aromatik bahçelerden, yemyeşil çimlerdeki yoga alanlarına, gölet manzaralı gazebolardan açık hava sinemasına, şömineli oturma alanlarına kadar pek çok ayrıcalığın yer aldığı Kordon İstanbul’da açık hava spor alanlarının yanı sıra sauna, buhar banyosu, hamam, fitness, pilates alanı ve kapalı yüzme havuzu da yer alıyor.

Suyun kıyısındaki İstanbul’un Kordon’unda hayata geçirilen Kordon İstanbul, iki yıl üst üste “Bölgesinin Getiri Potansiyeli En Yüksek Konut Projesi” seçildi.

Lokasyon

İstanbul / Türkiye

Fonksiyon

Konut, Ticari Üniteler

İnşaat Alanı

107.732,90 m²

Tamamlanma Tarihi

2020/2021

Bilgi Formu

İster satış ofislerimizde yüz yüze, ister dijital satış ofisimizde online olarak projelerimiz hakkında bilgi almak için formu doldurup bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.